Археологи під час розкопок поховання давньогрецького воїна наткнулися на незвичайну знахідку. В їх руках опинилася печатка з неймовірною прорисовкою деталей.

Про це повідомляється на сайті університету Цинциннаті. На печатці стародавні майстри зобразили сцену битви. Ця знахідка, на думку дослідників, допоможе пролити світло на історію Греції.

Поховання віком близько 3,5 тисячі років вчені виявили ще в 2015 році, але печатку в ній знайшли тільки зараз. У цій могилі поховали могутнього микенского воїна. Поховання датується 1500 роком до нашої ери. У ньому була велика кількість коштовностей. Дослідники припускають, що їх поховали разом з покійним.

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Печатка є шматок агату довжиною приблизно 3,6 сантиметра. На ній зображений воїн, який переможно заніс меч над переможеним ворогом. Деякі елементи зображення настільки дрібні, що розглянути їх вдалося тільки за допомогою мікроскопа.

У стародавні часи подібні камені використовували для створення відбитків на воску або глині.

"Дивно те, що репрезентація людського тіла на такому рівні деталізації не зустрічається до класичного періоду, який розпочався через тисячоріччя", - розповів про феномен знахідки один з дослідників Джек Девіс.

Печатка дуже цінна для дослідників. Знахідка дозволить переглянути історію розвитку мистецтва Греції.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, міжнародна група дослідників з'ясувала, чому давня єгипетська цивілізація прийшла в занепад.