Дивна знахідка вразила навіть досвідчених археологів. Тварина нагадувала гібрида. Сам очевидець стверджує, що знайдені останки належать чупакабрі.

Чилієць випадково наткнувся в лісі на останки динозавра. Місцевий житель розповів, що аномальну тварину було виявлено в районі Айсен. Виявлені останки свідчать про те, що динозавр був гібридом. Кістки тварини були нестандартної форми: голова була, як у динозавра, а тулуб мав дивні обриси. Очевидець впевнений, що він знайшов чупакабру, яка до цих пір залишається загадкою для світової науки.

Місцеві фермери стверджують, що істота, яке називають чупакаброю, щорічно нападає на їх худобу, знищуючи її. Перші відомості про чупакабру з'явилися близько 20 років тому. Але це тільки чутки. Офіційних підтверджень про існування аномальної істоти поки що немає.

Популярні новини зараз
"На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Гроші змусять повернути державі: українців попередили Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що чупакабра змусила дітей мчати швидше вітру. В Аргентині групу підлітків налякала невідома істота, яку їм вдалося зняти на камеру. На кадрах видно, як діти тікають, а за ними женеться якась істота. За кадром чути крики, діти називають побачене "Дуэнте", що нагадує відомого персонажа з фольклору Южноамеринських народів і схожий на гобліна.

Якість картинки залишає бажати кращого, на кадрах неможливо в деталях розгледіти істоту, однак вона справді схожа на маленького гнома і пересувається на двох ногах. Кадр переривається, коли істота на великій швидкості вибігає на дорогу і мчить у бік дітей. За словами місцевих жителів, ці істоти часто нападають на дітей і дорослих. Це не перший випадок. В останній раз "чупакабру" бачили в провінції на початку року.

Ми також писали, що в російському Ростові під колеса авто ледь не потрапила безока коротколапа істота. Незвичайний зовнішній вигляд химерної тварини відбив у людей бажання взяти її на руки і перенести в більш безпечне місце.

В результаті жителі Ростова-на-Дону створити «живий» коридор, який допоміг "чупакабрі" переправитися через дорогу. У соцмережі очевидці ще довго дискутували на тему дивної істоти і її істинного роду. Користувачі припустили, що загадковий пухнастий друг є близьким родичем відомого всім крота.