У кожної людини в світі (крім Ісландців), незалежно від її раси чи соціального положення є своє прізвище. Мільйони людей можуть носити одне і те ж прізвище. А яке з них найпопулярніше ми зараз дізнаємося:

Лі - це найпопулярніше прізвище в світі. 8 відсотків китайців є його власниками. Правда не завжди це прізвище пишеться однаково (Lee, Li, Ly), але вимовляється завжди Лі.

Чан - теж одне із найпопулярніших прізвищ у Китаї. У 1990 році воно навіть потрапила в книгу рекордів Гінесса, як найбільш розповсюджене у світі.

Ван, Вонг (Wang) — замикають трійку лідерів теж китайці. Це не дивно, адже в них найбільше у світі населення. У перекладі Wang означає - правитель, король. Також це прізвище досить популярне в Південній Кореї і В'єтнамі.

Нгуєн (Nguyen) - на четвертому місці теж азіати, але вже не китайці, а в'єтнамці. Не дуже дивно, з урахуванням того, що у В'єтнамі це прізвище носять близько 40% усього населення, а це більше однієї третини.

Популярні новини зараз
Асфальт буде плавитись під ногами: в Україну знову повернеться спекотна погода Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Гроші змусять повернути державі: українців попередили Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Гарсія - багатьом це прізвище знайоме з яких-небудь фільмів чи книг. Жителі Північної і Південної Америки, Філліпін та Ісландії часто є його власниками. Близько 3,5% всіх іспанців мають це прізвище. Означає воно — Молодий.

Гонзалес (Гонсалес) - теж іспанське прізвище. Друге за популярністю в країні після Гарсія. Воно також популярне в країнах Латинської Америки.

Ернандес — іспано-португальське прізвище. Часто його можна зустріти в США, Чилі, Мексиці, Іспанії та багатьох інших країнах. Означає — Син Ернана.

Сміт — знайоме всім прізвище з англійським корінням. Використовується у багатьох англомовних країнах — Великобританії, США, Ірландії, Канаді та ін. В перекладі на російську означає — Коваль.

Смірнов - найпопулярніше прізвище в Росії. Не Іванов, як багато хто вважав, а саме Смірнов. Більше 2,5 мільйонів людей по всьому світу - це Смірнові.

Мюллер - найпопулярніше німецька прізвище. Хоча користуються ним не тільки в Німеччині, але і в сусідніх країнах, таких як Австрія, Швейцарія та ін. У перекладі на російську мову означає — Мельник.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", древняя принцеса вказала археологам шлях до скарбу.