Рішення про окупацію Криму Російською Федерацією в 2014 році приймали чотири людини з верхівки російської влади

Про це старший науковий співробітник аналітичного центру Atlantic Council Андерс Аслунд заявив у ефіру програми "Час відповідати" на "Радіо НВ".

Так, за його словами, рішення приймали президент Росії Володимир Путін, нинішній начальник ФСБ Росії Олександр Бортник, секретар Ради Безпеки РФ Микола Патрушев і екс-глава ФСБ Сергій Іванов.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп зробив гучну заяву про анексію Криму, звинувативши в тому, що сталося, свого попередника Барака Обаму.

Популярні новини зараз
Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Українцям готують тарифний удар після опалювального сезону Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили" Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет
Показати ще

Дональд Трамп заявив, що до анексії Криму Росією він поставився б інакше, ніж це зробив колишній американський президент Барак Обама.

Про це він заявив на прес-конференції в Канаді за підсумками його участі в саміті G7.

"Обама дозволив забрати Крим. Обама може говорити все, що захоче, але він дозволив Росії відібрати Крим. Я міг мати зовсім інше ставлення. Але ви повинні поставити своє запитання президенту Обамі. Чому він це зробив?", - заявив Трамп.

Трам знову підтвердив, що підтримує повернення Росії до групи найбільш розвинених економік світу.

"Я б хотів бачити Росію в G8 в противагу до G7. Я б сказав, що G8 - більш значуща група, ніж G7", - сказав Трамп.

Американський президент зазначив, що повернення Росії стало б "активом" для всіх країн і "так було б краще для всіх". "Ми шукаємо миру для світу ... ми не прагнемо грати в ігри", - сказав Трамп.

Крім того, він додав, що деякі учасники саміту G7 виступають з підтримкою до ідеї повернення Росії в групу. Він вважає, що відновлення G8 є позитивною річчю. Про це він заявив на прес-конференції на саміті G7 в Канаді.

Як повідомляв портал "Знай.uа", канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що говорити про повернення РФ до G7 можна тільки після прогресу щодо ситуації в Україні.

Канцлер Німеччини вважає, що говорити про повернення Росії до складу "Групи" можна буде після того, як буде досягнутий істотний прогрес у ситуації в Україні.

"Ми всі тут (на саміті G7 в Канаді - прим. Ред) погодилися з тим, що повернення Росії до формату самітів G7 не може відбутися доти, поки не буде досягнутий істотний прогрес у відношенні проблем з Україною. Це була спільна точка зору", - наводять слова Ангели Меркель західні ЗМІ.