Пропонуємо вам дізнатися, якими були красуні в ті чи інші часи у представників численних національностей.

Стародавній Єгипет

Еталоном краси Стародавнього Єгипту вважалися стрункі жінки з витонченими рисами обличчя. У моді були пухкі губи і очі зеленого кольору мигдалеподібної форми. Щоб зіниці здавалися великими (що також вважалося атрибутом жіночої краси), єгиптянки закапували в очі спеціальний сік, отриманий з рослини "одурь сонна". Також використовували зелену фарбу для обведення очей і фарбування нігтів.

Стародавній Китай

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Головним еталоном жіночої краси у китайців були крихітні ступні. Заради цього з дитинства жінкам туго бинтувати ноги, щоб припинити зростання ступень. У жінок з великим або середнім розміром ніг не було ні єдиного шансу вийти заміж. До речі, довге густе волосся вважалося еталоном краси для чоловіків.

Стародавня Греція

У греків був розвинений культ тренованого тіла, тому до жінок були дуже строгі вимоги по чітко визначеним стандартам. Наочним прикладом давньогрецьких канонів краси можна вважати статую Афродіти. У моді були великі очі і прямий ніс (грецький профіль). Що ж стосується розмірів, то це груди – 86 см, стегна – 93 см, талія – 69 см при зрості 164 див.

Стародавній Рим

Стародавні римляни особливо шанували блондинисте волосся і світлу шкіру. Для того, щоб відповідати цим канонам, жінки відчайдушно знебарвлювали волосся на сонці, попередньо змастивши козячим молоком і попелом букового дерева.

Європа

Епоха Відродження диктувала жінкам свої умови щодо зовнішності. Тоді шанувався блідий відтінок обличчя, довга шия і високий лоб. Важко було відповідати фізичним критеріям, тому дами йшли на хитрощі: голили потилиці і волосся спереду, а також вищипували брови.

Фахівці з історії моди вже прогнозують, що наш вік згодом прославиться часом ультракоротких зачісок і аномальної худорлявості, що межує з анорексією.

Раніше портал "Знай.uа" публікував найбожевільніші весільні обряди світу.