Коли арабську молодь запитують про таку потаємноу і особисту тему, як секс, то більшість посилається на найвідоміший індійський текст в історії людства - "Камасутра".

Це один з найстаріших історичних документів, присвячених темі близькості, що володіє освітньої та культурної цінністю. Деякі історики відносять написання цієї книги до періоду між 100 і 300 роками нашої ери.

Як і в Індії, арабо-мусульманську спадщину охоплює безліч робіт, в яких порушено тему інтиму. Не дивлячись на всю суворість мусульманської культури, про секс говорили навіть на музичних і поетичних збірках: учасники обмінюючись ідеями і порадами в цій області. Деякі історичні джерела свідчать про цікаві відносини між поетами і халіфами або між поетами і жінками з даного питання.

Деякі книги в рамках арабо-мусульманського спадщини містять відомості про сексуальні стосунки, важливі поради як для чоловіків, так і для жінок про те, як отримувати задоволення від сексу в рамках закону і що найважливіше не порушуючи при цьому релігійні норми, які встановлюють правила в сексуальній сфері.

Однією з найвідоміших арабських книг на дану тему є "Навадір аль-айк фі ма'аріфа ан-ник", написана імамом, хафізом Джалалуддіном Абдуррахманом ібн Абу Бакр ас-Суюті.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Він також відомий і іншими книгами по даній темі: "Аль-вишах фі фаваід ан-нікях", "Рашф аз-зуляль хв ас-Сахра аль-халяль". У цих творах він описує статевий акт, не соромлячись при цьому використовувати ряд виразів з сексуального словника.

У працях автора тема вивчається об'єктивно зачіпаючи всі сфери, а найбільш цікавою є його остання книга, в якій він детально описує першу шлюбну ніч, використовуючи відомості від двадцяти богословів, які розповіли про першу шлюбну ніч зі своїми дружинами.

Оскільки секс в арабо-мусульманської цивілізації не обмежується отриманням задоволення, але також символізує мужність арабів, яку оспівували поети в своїх довгих віршах, він привабливий для всіх чоловіків, в тому числі літніх.

Так, наприклад, є книга "Ар-руджуа іля сібаг філь кува аляль-бах» "(" Повернення молодості шляхом відновлення статевого потягу "), яку написав Ахмед Сулейман бін Кемаль-паша. Книга являє собою збірник оповідань, раніше зустрічалися в літературних творах. Автор підготував його за наказом султана Османської імперії Селіма I, включивши в нього також розділ рад для чоловіків і жінок.

Книга містить 30 глав, присвячених чоловічим секретам в світі шлюбу, а також найважливішим ліків, які зміцнюють потенцію.

Про жінок теж не забули: ще 30 глав містять жіночі секрети в сексуальній сфері і безліч порад. Одна з таких глав присвячена речовинам, які дозволяють жіночому тілу і одягу приємно пахнути, інша - збудливим жіночим зіллям, в третьому йдеться про способи урізноманітнити сексуальні відносини, не кажучи про безліч інших глав з цікавими і відвертими назвами.

Книга "Подарунок нареченій і задоволення душі" - одна з найвідоміших книг в цій області, яка як і раніше популярна в мусульманських колах. Молоді люди часто дарують цю книгу своїм майбутнім дружинам. Авторство твору приписується Мухаммаду ібн Ахмада ат-Тіджані, воно переведено на багато мов, включаючи французьку, англійську та німецьку.
У своїй книзі ат-Тіджані звертається до питання про шлюб і секс з соціальної та освітньої точок зору, висвітлюючи такі теми, як весілля, придане, критерії вибору дружини, ревнощі, права жінок і чоловіків в сексуальній сфері.

"Ар-Рауд аль-Атірі фі нузха аль-Хатіра" - ще одна арабська книга, присвячена інтимній темі, автором якої є Мухаммад Абу Абделла бін Мухаммад ан-Нафзаві. Книга перекладена на багато мов і широко поширена за межами арабо-ісламської цивілізації.

Книга містить двадцять одну главу про сексуальні стосунки, в тому числі глави для жінок і чоловіків, такі як "засуджуване для чоловіків", "засуджуване для жінок", а також глави про вагітність, пологи і причини чоловічого безпліддя.

Абу-ль-Фарадж аль-Ісфахані присвятив свою книгу "Пісні" питань сексу і шлюбним звичаям. Вона являє собою збірник арабських пісень, який ісламський учений Ібн Халдун назвав "Арабським диваном" (збіркою віршів). Газета "Аль-Хаят" процитувала слова сходознавця Джека Періко про даній книзі, і як випливає з публікації: "Цивілізація, в якій тисячу років тому з'явилася дана енциклопедія, - це цивілізація, гідна того, щоб вивчати її все життя".

Книга "Чудове намисто", яку написав Ібн Абд Раббіхі, є однією з найважливіших книг в сексуальній області, яка виходить за межі "червоних ліній" і говорить про секс за допомогою поетичних і прозових описів, які Ібн Абд Раббіхі розділив на різні розділи, названі на честь дорогоцінних каменів, таких як смарагди, сапфіри, корали та інші.

Всі ці книги є спадщина арабо-мусульманської цивілізації і відображають сексуальну культуру, притаманну мусульманам протягом багатьох століть.

Всупереч всім стереотипам, які приписують цій культурі, арабо-ісламська цивілізація не є замкнутою, не пригнічує тіло і не пригнічує людські інстинкти. Це цивілізація, яка, навпаки, розуміє ці інстинкти.

Як повідомляв портал "Знай.uа", цим прадавнім знанням охоплена вся планета - всюди з'являються нові школи йоги, ашрами, спрямовані не тільки на роботу з тілом, але і спеціалізовані медитативні центри. Неймовірна історія зародження йоги.