Недалеко від міста Багхпат в штаті Уттар-Прадеш археологи з Индії при розкопках поховань виявили військовий шолом і колісницю бронзового століття.

Артефакти вдалося відшукати команді з десяти осіб. Розкопки науковці розпочали ще в березні цього року в селищі Санаули. Ще в 2005 році там було виявлено 116 поховальних ям. У ході тримісячних розкопок вдалося знайти ще вісім поховань.

Як відомо, одна з найважливіших і найціннішою знахідкою стала колісниця бронзового століття.

Так, вчені стверджують, що це проллє світло на місце Індії в стародавній світовій історії. Колісниці даного періоду є типовими для Месопотамії, Грузії і грецьких цивілізацій. В Індії їх досі не знаходили, хоча вони описуються в численних стародавніх епосах.

Археологи поки не визначили, запрягалась чи колісниця кіньми та биками, але все ж схиляються до версії, що це були коні. Також був знайдений шолом, який одягали воїни — візника і вершники. Знахідки говорять про те, що цивілізація долини Інду в бронзовому столітті була добре організована і технологічно розвинена.

Популярні новини зараз

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Нагадаємо, раніше археологи виявили стародавню скульптуру фараона, і ця знахідка побічно свідчить про те, що описані в Біблії події — чиста правда.
Розкопки проводилися на території сучасного Тель-Хацора. У давнину тут стояв великий місто Хацор.

Сама скульптура датована 4300 роком до нашої ери, а її голова була відколена в 3300 році. Це підтверджує сам факт безумовної ворожнечі між царем Ханаану і євреями.
Науковці уже підтвердили, що голову відокремили від тулуба спеціально. Всі інші частини скульптури розбиті на дрібні осколки.
В Біблії є опис історії протистояння Ісуса Навина і єгиптян. За переказами, Ісус здобув Хацор, а його царя та його зрадив кари, місто ж згодом був спалений дотла.

Як повідомляв портал "Знай.uа", в італійському місті Помпеї під час розкопок археологи виявили скелет, який належав чоловікові. Біля скелета не виявилося голови, але вчених ошелешив не сам факт, а причина, по якій нещасний загинув.

Так, з'ясувалося, що чоловік загинув у 79 році нашої ери під час виверження Везувію, проте причиною смерті стали не жар або задуха, а шматок скелі, який відколовся і впав на нещасного в той час, коли він, по всій видимості, намагався врятуватися від стихії. Про це йдеться на сайті італійського Міністерства культури спадщини, діяльності і туризму.

Представники влади розповіли, що жертвою став чоловік старше 30 років, який, ймовірно, намагався втекти від вулканічного вибуху. На відстані близько 8 кілометрів від епіцентру виверження Везувію викликало шквал сейсмічних ударних хвиль в Геркуланумі і Помпеях.