У США троє хлопчиків під час прогулянки знайшли щелепу мастодонта. Ці істоти вимерли 10 тис. років тому.

12-річний Ялівцю Селлерс, його 10-річний брат Шон і 8-річний двоюрідний брат Майкл Махалитк гуляли сімейної дільниці у селі Бовіна на березі Міссісіпі під час весняних канікул. Вони прийняли знахідку за колоду, але потім виявили, що у неї є зуби. Діти спробували підняти кістку, але не змогли з-за величезних розмірів.

Батько відвіз дітей щелепу в музей природничих наук штату Міссісіпі. Палеонтолог Джордж Філліпс після вивчення заявив, що це нижній лівий фрагмент щелепи зрілого мастодонта. Крім цього вчений заявив, що рештки цієї істоти зустрічаються вкрай рідко.

Популярні новини зараз

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Мастодонти - це доісторичні хоботні ссавці, які жили на території практично всієї земної кулі. Вони відрізняються від мамонтів і слонів будовою щелепи.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені з Великобританії змогли знайти науковий доказ існування інопланетних форм життя на інших планетах. За допомогою теорії Великого вибуху фахівці довели, що людство не самотньо у Всесвіті.

Автор дослідження професор Річард Грінвуд з британського Відкритого університету сказав: “Оскільки вода є таким життєво важливим інгредієнтом для життя, ми справедливо вважаємо її дорогоцінною. Дослідження довели, що вода надзвичайно стійка і може пережити подію, настільки ж катастрофічне, як зіткнення двох планет, і навіть великий вибух".

Отримані дані досліджень припускають, що рідка вода існувала на Землі до Великого вибуху. “Екзопланети з водою на їх поверхні можуть бути набагато більш поширеними, ніж ми думали раніше. І там, де є вода, також може бути життя та інші форми гуманоїдів, схожих на людей", - повідомив Річард Грінвуд.