Деякі багаті і знамениті люди вельми своєрідно виражають свою останню волю. Відомі випадки, коли їх заповіти ставали справжньою сенсацією і шоком для громадськості.

Самуель Братт

Будучи залежним від куріння, заможний містер Братт, вмираючи, вирішив помститися своїй дружині, яка намагалася боротися з його шкідливою звичкою за допомогою найсуворіших заборон. За умовами заповіту, вона могла скористатися правом на спадщину лише в тому випадку, якщо почне викурювати щодня по п'ять сигар. Стану містера Брату на той момент складало 330 тисячами фунтів.

Леона Хемслі

Остання воля ексцентричної мільйонерки була така, що після її смерті рідні онуки повинні отримати 5 млн доларів, а ось улюблена собачка – в два рази більше. Коли її не стане, то, за бажанням Хемслі, тварину повинні поховати поруч з нею в спеціальному мавзолеї за півтора мільйона доларів.

Генрі Форд

Відомий магнат після своєї смерті залишив півмільярда доларів на благодійність. Він побажав, щоб гроші дісталися більш ніж 4 тисячам навчальних і благодійних закладів. На сьогодні це найбільша пожертва в історії.

Джин Роденберри

Творець франшизи "Зоряний шлях" влаштував собі "фантастичні" похорон. Ще за життя він побажав, щоб його тіло кремували, а прах розвіяли в космосі. Волю Роденберрі виконали так, як він і хотів, увічнивши його на незвіданих просторах Всесвіту.

Анджел Пантойа

Пуерториканець загинув насильницькою смертю. Рідний брат жертви озвучив бажання покійного жити в отчому домі і твердо стояти на ногах. Родичі виконали його волю досить своєрідним способом – залишили забальзамоване тіло Пантойї в будинку матері у вертикальному положенні.

Генріх Гейне

Все життя знаменитий поет Гейне жалкував про те, що зв'язав себе узами шлюбу з дурною, склочною і злою жінкою – продавщицею взуття Євгенією Мірат. Після своєї смерті він залишив їй свій стан з умовою, що дружина вдруге офіційно вийде заміж. Таким чином, вважав поет, хоч одна людина зрозуміє його і буде сумувати про його кончину.

Раніше портал "Знай.иuа" публікував найбожевільніші весільні обряди світу.