Деякі багаті і знамениті люди вельми своєрідно виражають свою останню волю. Відомі випадки, коли їх заповіти ставали справжньою сенсацією і шоком для громадськості.

Самуель Братт

Будучи залежним від куріння, заможний містер Братт, вмираючи, вирішив помститися своїй дружині, яка намагалася боротися з його шкідливою звичкою за допомогою найсуворіших заборон. За умовами заповіту, вона могла скористатися правом на спадщину лише в тому випадку, якщо почне викурювати щодня по п'ять сигар. Стану містера Брату на той момент складало 330 тисячами фунтів.

Леона Хемслі

Популярні новини зараз
Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Остання воля ексцентричної мільйонерки була така, що після її смерті рідні онуки повинні отримати 5 млн доларів, а ось улюблена собачка – в два рази більше. Коли її не стане, то, за бажанням Хемслі, тварину повинні поховати поруч з нею в спеціальному мавзолеї за півтора мільйона доларів.

Генрі Форд

Відомий магнат після своєї смерті залишив півмільярда доларів на благодійність. Він побажав, щоб гроші дісталися більш ніж 4 тисячам навчальних і благодійних закладів. На сьогодні це найбільша пожертва в історії.

Джин Роденберри

Творець франшизи "Зоряний шлях" влаштував собі "фантастичні" похорон. Ще за життя він побажав, щоб його тіло кремували, а прах розвіяли в космосі. Волю Роденберрі виконали так, як він і хотів, увічнивши його на незвіданих просторах Всесвіту.

Анджел Пантойа

Пуерториканець загинув насильницькою смертю. Рідний брат жертви озвучив бажання покійного жити в отчому домі і твердо стояти на ногах. Родичі виконали його волю досить своєрідним способом – залишили забальзамоване тіло Пантойї в будинку матері у вертикальному положенні.

Генріх Гейне

Все життя знаменитий поет Гейне жалкував про те, що зв'язав себе узами шлюбу з дурною, склочною і злою жінкою – продавщицею взуття Євгенією Мірат. Після своєї смерті він залишив їй свій стан з умовою, що дружина вдруге офіційно вийде заміж. Таким чином, вважав поет, хоч одна людина зрозуміє його і буде сумувати про його кончину.

Раніше портал "Знай.иuа" публікував найбожевільніші весільні обряди світу.