Багато хто вірить, що людство прийшло до цивілізації не саме по собі. Так, існує теорія, що первісним людям допомагали прибульці з інших планет, які доклали руку до створення найдавніших з відомих нам культур.

Месопотамія, Єгипет, корінні жителі Південної Америки — у творах цих предків однозначно простежуються схожі мотиви. Іноді така подібність доходить до абсурду.

Наприклад, цікава деталь, схожа на сумку або корзину, або пакет: вона повторюється в творах культур, розділених кілометрами і роками!

Для початку подивимося на зображення ануннаків, групи менших богів з шумеро-аккадській міфології. В руках одного з них невелика чи то сумка, чи то кошик. Цей мотив повторюється на багатьох зображеннях небожителів, причому, що характерно, не тільки шумерських!

Єгипет, Північна і Південна Америка, Месопотамія — різні цивілізації, а символ збігається до дрібниць. Таємнича сумочка, притримувана божеством за верхню петлю, миготить на покритих різьбленням каменях тут і там.

Популярні новини зараз
Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи
Показати ще

І вона ж не одна викликає у людей не обґрунтовані підозри. Безліч малюнків і статуй показують Божеств з чимось, що нагадує наручний годинник. А вже деякі міфи, накшталт індійських, і зовсім являють собою натуральну наукову фантастику з космічними кораблями!

Величезні статуї Тулу, древньої столиці тольтеків, досі викликають острах у туристів. Плосколиці кам'яні велетні стоять посеред занедбаного міста багато сотень років. Придивившись до них уважніше знову бачимо все ті ж аномалії, включаючи усюдисущу сумку.

Все це дуже підозріло, чи не так? Одна і та ж деталь постійно присутня у творчості цивілізацій, безмежно далеких одне від одного в часі і просторі.

Хто знає, може, й справді наші предки прийшли з інших планет?

Є, втім, і інші пояснення загадковій сумці. На думку деяких вчених, вона служить символом рясності їжі й води, внаслідок чого володіють нею боги здатні обдаровувати простих смертних нескінченними дарами.

Цей Образ існує у багатьох культурах, ось "бездонна" сумка і скаче туди-сюди по міфології багатьох народів.

Нагадаємо, як змінювалися еталони жіночої краси в різні епохи.

Як повідомляв портал "Знай.uа", археологи дізналися, як розважалися скіфи насправді.

Також "Знай.uа" писав, найдавніший слід людини знайшли в самому несподіваному місці.