Актори такі ж люди, як і ми. У цій добірці від порталу Clutch ти дізнаєшся про 5 радянських знаменитостей, яких згубив зелений змій.

Олег Даль

Актор Олег Даль помер, коли йому було всього 39 років. Улюблений артист мільйонів радянських людей боровся зі своєю залежністю, але без результатів. Актора часто виганяли зі зйомок за неприйнятну поведінку, він був агресивним і постійно впадав у запої. Від постійного вживання зупинилося серце великого актора.

Микола Єременко

Популярні новини зараз

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Алкоголь погубив дивного актора, з пронизливим поглядом і великим талантом. Після одного з тривалих запоїв у Миколи Єременко стався інсульт. Проблеми зі здоров'ям раніше давали про себе знати, тому рідні та близькі не відразу озвучили причину відходу актора.

Володимир Висоцький

Якби не алкоголь і наркотики, то Володимир Висоцький міг прожити довге і щасливе життя. Артист не зміг чинити опір своїм пристрастям і від цього сильно страждало його творче та особисте життя. Звісно, він розумів, що відбувається, тільки так і не зміг взяти себе в руки або попросити про допомогу, яка була так потрібна.

Георгій Бурков

Алкоголь зіпсував життя і довів до смерті ще одного улюбленого актора. Георгій Бурков помер через відрив тромбу. Його організм вже не міг витримувати такого алкогольного навантаження і просто здався.

Олег Єфремов

Олег Єфремов чітко і ясно усвідомлював свою залежність від алкоголю. Але на жаль, так і не позбувся від неї. Спиртне для актора і керівника театру було, з одного боку, певним джерелом натхнення, а з іншого — дорогою, що веде в нікуди. Єфремова не стало, коли йому було 72 роки. Він прожив творче життя, але якщо б не було алкоголю, то воно було б довше.

Нагадаємо, розплата за помилки: 10 зірок з трагічною долею, які зробили аборт.

Як повідомляв Знай.ua, гризти нігті, плямкати і курити: 10 шкідливих звичок знаменитих красунь.

Також Знай.ua писав, схуднути після пологів: 5 зірок розкрили свої таємниці.