Звичаї та обряди українців завжди викликали захоплення за кордоном. Справді, у нас не бракувало яскравого вбрання, який примудрялися шити навіть в найбідніших родинах. Славилися смачними стравами, любов'ю до праці і бережливими ставленням до історії.

У що вбиралися, як жили, де милувалися пейзажами та починали трудові будні – все це можна побачити в архіві столітньої давнини.

Веселі свята також були невід'ємною складовою наших предків. І якщо ви думаєте, що були вони спокійними та стриманими, то помиляєтеся: ходили від хати до хати, співали пісень, запальні танці влаштовували просто на вулиці.

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки "На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України В Україні підвищать ще один комунальний тариф Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Можливо, саме це зайвий привід пишатися своєю нацією та їздити за межі держави виключно в якості туриста. Тому що всіх нас завжди тягне додому, ким би ми не були.

Дивіться: Традиції та звичаї українців

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям розповіли, як правильно ворожити на католицьке Різдво.