Щороку День святої Анни відзначається 22 грудня. Це дуже важливе релігійне свято, з яким пов'язана величезна кількість цікавих традицій і повір'їв. Саме про це ми б хотіли розповісти вам більше, щоб ви знали, які традиції є у День святої Анни.

День святої Анни 2017: історія свята

Вважається, що в цей день була зачата Богородиця. Згідно з переказами, Анна була побожною і милосердною до бідних. Але у неї з чоловіком не було дітей, і вони слізно просили про них у Бога. Минуло чимало часу, поки господь їх почув і до них з'явився ангел, який і повідомив чудові новини: її молитва почута і скоро у них з чоловіком з'явиться дитина. Анна відразу відправилася до Єрусалиму, щоб подякувати Богові. Там вона зустрілася зі своїм чоловіком, який також мав вістку від Божого ангела. Так і з'явився День святої Анни.

Звичайно, з такою історією не дивно, що Ганна вважається покровителькою жінок, особливо вагітних. Тому здавна 22 грудня вони ходили в церкву і просили про щасливий шлюб і дітей.

День святої Анни 2017: традиції свята

Популярні новини зараз

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Пенсія 2600 і доплата в 500 гривень: у Мінсоцполітики анонсували нове підвищення під осінь

Показати ще

У давнину в народі свято називали "народження сонця". Вважалося, що це найкоротший день у році. Все це пов'язано з тим, що День святої Анни майже завжди приадав на День зимового сонцестояння – астрологічне явище, після якого день починав збільшуватися. Тому в народі говорили, що «рік повертає на літо, а зима на мороз». Існує така приказка: "У день Ганни світловий день додається на горобиний крок".

Як ми вже говорили, в День святої Анни потрібно було обов'язково сходити до церкви і помолитися до Богородиці. Вважалося, що саме 22 грудня вона точно вас почує і допоможе в тому, про що ви просили. У давнину це свято особливо шанували вагітні жінки, яким протягом дня заборонялося братися за будь-яку роботу.

Дивіться: День зачаття святою Анною Діви Марії

Тепер ви знаєте історію і традиції у День святої Анни і можете спокійно відзначати це свято.