Прогулюючись дніпровськими пагорбами Парку Слави, їдучі проспектом Григоренка в напрямку Дарницького мосту, повертаючись літаком до Києва – ви обов’язково помітите емоційно соковиту, різнокольорову архітектуру великого масиву нових будинків у середмісті столиці. Це на площі в 40 га розкинулось місто в місті – житловий комплекс «Комфорт Таун», що вже став новітньою історією успіху будівельної галузі України. Про народження, становлення і розвиток легенди ми говоримо з директором з маркетингу ЖК «Комфорт Таун» Шуляком Олександром.

- Олександре, розкрийте секрет успіху і такої величезної популярності ЖК «Комфорт Таун».

- Основна причина в тому, що ми з самого початку проекту намагалися створити щось абсолютно нове в житловому будівництві столиці, а не копіювати інших учасників ринку. Наша мета - побудувати житло абсолютно нової якості, комфортне для життя, відпочинку і дозвілля.

Намагалися створити максимально зручними всі аспекти перебування людини в нашому ЖК. Починаючи з моменту придбання житла і закінчуючи щоденним експлуатаційним сервісом усього комплексу.

Разом із нашими партнерами з компанії "КАН Девелопмент" ми першими робили багато нових речей, не боялися експериментувати і постійно вдосконалювалися, навіть у дрібницях. Архітектура комплексу стала революційною. Після такого успіху досить багато інших забудовників почали копіювати нас. Ми першими виявили необхідність і запропонували мешканцям формат smart-житла: квартир невеликої площі, але з оптимальним, зручним для життя плануванням.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин у білій сукні спантеличила фанатів: "Знову заміж?"

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

- Чи можна сказати, що сьогодні ви досягли всього, що хотіли в рамках ЖК «Комфорт Таун»?

- Ми бачимо, що робимо дуже успішний проект, створюємо дійсно комфортний для життя людей простір. На сьогоднішній день ми володіємо досить вагомим досвідом будівництва й управління багатофункціональним житловим комплексом з населенням невеличкого міста. Проте усвідомлюємо, що світ постійно змінюється, і те, що сьогодні є новацією, завтра стане буденністю. Тому продовжуємо пошуки того, як зробити наше житло і територію навколо ще кращими для всіх мешканців.

- Які на сьогодні основні переваги ЖК «Комфорт Таун» порівняно з іншими новобудовами міста?

- Повірте, їх достатньо. Ми постійно досліджуємо і аналізуємо актуальні тенденції ринку, потреби наших потенційних мешканців і постійно еволюціонуємо в даному напрямку. Назву кілька.

Перш за все – надійність. З самого початку фінансування будівництва відбувалося за власні кошти. У нас було чітке розуміння, що в будь-якому випадку ми побудуємо і введемо в експлуатацію все, що запланували. Скажу більше: сьогодні ми на 101% впевнені в тому, що все заплановане нами буде виконано, можливо, навіть із випередженням графіка. Більше того, для «найобережніших» клієнтів ми пропонуємо готові квартири – заселитись можна наступного дня після візиту до відділу продажів.

Розстрочка або кредит. Ми пропонуємо нашим новим мешканцям різні варіанти оплати житла. Можна використати безвідсоткову розстрочку від забудовника або взяти кредит до 20 років в "Ощадбанку". В рамках даних опцій є різні гнучкі графіки оплати, що розробляються практично під потреби окремого клієнта.

Енергозбереження. На мою думку, в Києві дуже складно знайти більш тепліші будинки, ніж наші, при цьому вони споживають дуже мало теплової енергії. Відповідно, плата за комунальні послуги для мешканців ЖК «Комфорт Таун» досить помірна, що актуально в світлі нинішніх цін на тепло, електрику та воду.

Інфраструктура. По суті, наш «Комфорт Таун» є прикладом формату житла «місто в місті». У нас повністю закрита територія: вільний доступ на територію та до будинків мають лише мешканці за допомогою спеціальних ключів. По периметру і всередині комплексу курсують патрулі охорони. Хочу наголосити, що це не бутафорна охорона території, а досить ретельний контроль всіх відвідувачів комплексу. Сторонню людину або машину на території нашого ЖК ви не знайдете.

У рамках комплексу функціонують всі об’єкти для соціально-побутових потреб мешканців: дитячий садок, школа, медична клініка, супермаркет, фітнес-клуб, спортмайданчики, салони краси, кафе, ресторан.

- Які новини з будівельного майданчика?

- На сьогоднішній день ми завершуємо введення в експлуатацію шостої черги комплексу і паралельно розпочинаємо будівництво сьомої. В новій черзі основний акцент буде зроблено на будівництві житлового простору з урахуванням побажань наших мешканців як наявних, так і потенційних.

- Розкажіть про плани на майбутнє.

- Перш за все, хочемо виконати те, що запланували в рамках ЖК «Комфорт Таун». Окрім того, зараз завершуємо підготовчі роботи до старту нового грандіозного проекту. Про це буде оголошено досить скоро, але окремо.