Скільки в нашій країні розлучень? Багато, і в кожній родині свої причини. Багато хто скаже, що винні дві сторони.  Напевно, вони мають рацію, але розходяться люди по-різному. Багато років спільного життя, спільні діти не дають скотитися до взаємної ненависті нормальним людям. Хороші, справжні батьки не перестають брати участь у вихованні дітей, та й колишнім дружинам допомагають. Але це нормальні, справжні мужики.

Наш випадок інший. Депутат від Радикальної партії Ляшка Авер'янов вирішив, раз він йде з сім'ї, то і майно треба з собою прихопити. Звичка брати чуже незнищенна в цьому "людині". Коли він грабував простих людей і своїх бізнес-партнерів, він обзавівся не тільки багатим досвідом у цих справах, а й подільниками, і корупційними зв'язками. Ось і вирішив депутат Авер'янов застосувати все це для того, щоб і колишню дружину, і своїх дітей залишити ні з чим.

Ну, не втримався.

Ось ще один суд у справах цього суб'єкта пройшов. Вгадайте, на чий бік став Чернігівський Апеляційний суд? Правильно, на бік обранця народу.

Популярні новини зараз

Єгор Гліб в минулому? Ані Лорак показала нового фаворита, дуже схожий на Мурата

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Показати ще

Три жінки, три судді вирішили, що колишній родині нічого не повинно бути повернуто. Ну, правильно, навіщо їм гроші і інше, спільно нажите?

Законність цього рішення я залишу для юристів, які дадуть, я сподіваюся, справедливу оцінку їх роботі.

А ось про моральну сторону справи я мовчати не можу. Де совість у Авер'янова - питання пусте і безглузде, її немає, та й, схоже, не було ніколи.

У суддів теж з цим проблеми? Вони не хотіли поставити себе на місце обдуреної матері та її дітей?

Ні, не хотіли? А даремно, як кажуть,»не роби так, як не хочеш, щоб вчинили з тобою". Але, видно, інші доводи були у них в голові. Феміда знову на боці сильних і нахабних. Милі жінки, як ви до цього ставитеся, або тільки я живу за старими моральними принципами? Я жодного разу не бачив колишню дружину Авер'янова, але я на її боці. Дуже вірю, що зло буде покарано, і справедливість буде на боці матерів та їхніх дітей.

P. S. У нас в країні є організації, які захищають права жінок і дітей? А якщо вони є, то чому вони мовчать? Що, мені, простому мужику, створювати таку?

Алекс Білий

ПРАВО СИЛЬНОГО Сколько в нашей стране разводов? Много, и в каждой семье свои причины. Многие скажут, что виноваты две...

Geplaatst door Алекс Белый op Zaterdag 10 oktober 2020