Ринок "Столичний", який був одним з кращих оптових майданчиків не тільки в Україні, але і в Європі, більше року утримується ставлениками так званого" Єнакіївського угруповання", яке за часів Януковича" віджимало " бізнес у успішних підприємців.

Керівник однієї з компаній-законних співвласників ринку Віктор Бондар розповів "Апостроф", що міністр юстиції Денис Малюська фактично прийняв сторону "Єнакіївського угруповання".

"В історії зі "Столичним "втілюються вони (кримінальні схеми – ред.) ставлениками" єнакіївських " - Арменом Саркісяном ("горлівським"), Іваном Аврамовим, Володимиром Галантерником та іншими подібними особами. Причому робиться це не просто при повному потуранні деяких високих чиновників, але, схоже, за їх сприяння",- зазначив він.

Бондар підкреслив, що одним з елементів схеми захоплення ринку "Столичний" стала спроба заблокувати зміну самопроголошеного директора ринку. За його словами, в Мін'юсті дії "єнакіївських" не просто проігнорували, а навіть легалізували. Для того, щоб утримати рейдерським шляхом контроль над ринком "Столичний", директор від "єнакіївських" Рустем Абдукадиров спершу подає фактично сам на себе в той же самий Шевченківський районний суд міста Києва 4 однакових заяви про забезпечення позову. А потім " єнакіївські "підключають"чорних реєстраторів".

Популярні новини зараз
53-річна Надія Матвєєва закрутила роман з хлопцем, який на 20 років молодший: "Я говорила Маші Єфросиніній" Стендап-комік Олександр Сас вирішив "хайпанути" і висміяв жінок у ЗСУ - вже попрощався з кар'єрою: "Погано пожартував" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

4 заяви до суду самопроголошеного директора Рустема Абдукадирова в спробі потрапити на" потрібного " суддю

"Щоб не віддавати контроль над "столичним" законним власникам, представники " єнакіївських "звернулися до так званих" чорних реєстраторів " в спробі заблокувати зміну самопроголошеного директора ринку Рустема Абдукадирова. У суботу, 27 лютого 2021, один з "реєстраторів" Дмитро Коваленко, який не мав права проводити реєстраційні дії стосовно ринку "Столичний" за межами Київської області і без наявності рішення в реєстрі судових рішень, втручається в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з метою блокування зміни директора, поставленого "єнакіївської угрупованням. Як тільки ми про це дізналися, вже наступного дня, 28 Лютого, подали скаргу в офіс протидії рейдерству при Міністерстві юстиції. І ось тут нас чекав шок-тому що глава Міністерства Денис Малюська зробив вигляд, що цієї нашої скарги не було в природі. Фактично, там легалізували схему захоплення ринку",- зазначив Бондар.

За його словами, така позиція міністра дивна, оскільки двома місяцями раніше Малюська оперативно приймав рішення на користь протилежної сторони.

"Реакція міністра на нашу скаргу, вірніше її відсутність, виглядає тим більше дивно на тлі того, що в грудні 2020 все той же Малюська буквально за три години одноосібно двічі скасував в реєстрі рішення інших державних реєстраторів, і на вимогу Рустема Абдукадирова, відновив його на посаді директора ринку " Столичний"- зауважив Бондар.

Він підкреслив, що ситуація говорить про те, що міністр Малюська навмисне підіграє "Єнакіївським", і ці його дії суперечать курсу на протидію незаконним схемам.

"За законом офіс протидії рейдерству не може розглядати скарги, тільки якщо існує судовий спір з цього ж питання. Тому, за нашою інформацією, Денис Малюська спеціально надав можливість" Єнакіївським " формальну можливість оскаржити реєстраційні дії в суді, щоб потім не було можливості приймати рішення. В цілому, всі дії міністра Малюськи виглядають дивно, схоже, що він зайняв позицію наперекір позиції президента. Замість боротьби з кримінальними схемами в бізнесі-їх повна підтримка. Замість покарання "чорних реєстраторів" - допомога їм... Цікаво, чи знають нагорі про самодіяльність міністра Малюськи, і як довго чекати реакції",- задається питанням Віктор Бондар.

Раніше ЗМІ неодноразово писати, як представники " Єнакіївського угруповання "захопили і знищують ринок" Столичний", вганяючи його в багатомільйонні борги, щоб не платити кредиторам та інвесторам.