Президент України Володимир Зеленський має намір налагодити комунікації свого апарату і припинити практику інформаційних війн, що проводяться заступниками голови ОПУ. Про це з посиланням на свої джерела пише Голос.

«Наш інсайд зі стін Офісу Президента. Володимир Зеленський провів дуже неприємну розмову з главою Офісу Андрієм Єрмаком. Президент втомився від чвар і скандалів навколо ОП і його заступників, які вправляються в сливах і фейках в своїх Телеграм-каналах. І як повідомляє наше джерело, Зеленський вимагає припинити інформаційні війни і прийняти кадрові рішення. І перше рішення питання є: на виліт готується радник Єрмака Михайло Подоляк. Чим дуже незадоволений Кирило Тимошенко, який тримає інформаційний ресурс», - йдеться в публікації.

У повідомленні підкреслюється, що глава держави об'єктивно оцінює ситуацію з комунікаціями ОПУ.

«Йому потрібна ефективна робота з Телеграмом і комунікацією, чим зараз ОП не може похвалитися. На думку Зеленського, посилення команди ОП може позитивно вплинути і на його імідж в цілому, а він, за чутками, всерйоз замислюється про другий термін», - наголошується в публікації.