Інтерпол офіційно перестав розшукувати екс-суддю Миколу Чауса ще 7 травня. Про це свідчить документ, який з'явився в ЗМІ 17 травня, пишуть Вести.

17 травня український суддя Микола Чаус записав відеозвернення, в якому пообіцяв "з'явитися в Україні" і свідчити.

"Що стосується викрадення, хочу сказати, що воно дійсно було, але не зараз, а в 2016 році. Відтоді мене постійно залякували розправою, змушуючи тим самим перебувати в Молдові. Люди, які причетні до цього, боялися і бояться, що я повернуся і почну говорити. Але спасибі моїм друзям, які допомогли мені уникнути в'язниці і вірної смерті", - заявив він.

Тим часом, як Інтерпол скасував розшук Чауса і тим, як екс-суддя записав відеозвернення, пройшло 10 днів.

Популярні новини зараз
"Росія пішла ва-банк": секретар РНБО Данилов розповів про проєкт "Мавзолей Путіна" Арсен Мірзоян зачарував дуетом з маленькою донечкою Ніною: татова копія росте Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох" Одразу за бурятами "прозріння" прийшло до дагестанців, яких "змушують" йти воювати: "Нас тримають у злиднях"
Показати ще

Варто відзначити, що коли Інтерпол встановлює місцезнаходження будь-якої особи, незалежно від того, знаходиться вона в розшуку чи ні, Інтерпол може зняти з розшуку в залежності від карти.

Раніше журналісти-розслідувачі Юрій Бутусов і Олег Єльцов розповіли про нараду в офісі президента, де нібито планувалося викрадення судді. Молдавські правоохоронці вважають, що отримали докази, що викрадення проведено офіцерами Головного розвідувального управління України.