Громадські активісти Дніпра звинувачують офіційну міську владу в інспіруванні побиття Наталки Ешонкулової з метою дискредитації опонентів та тиску на новопризначеного міністра внутрішній справ Монастирського.
Про це йдеться у блозі громадського активіса з Дніпра Сергія Сусловича у мережі Facebook.
"Не встигли Філатов з Корбаном розкланятися в подяках звільненому міністру Авакову, як вже розставляють пастки для новопризначеного голови МВС Дениса Монастирського. Галасують, шумлять, благають знайти винних у побитті Наташі Ешонкулової, - пише активіст Сергій Суслович. - Хоча що там шукати? Геннадій Бутенко вже писав: активістка стала сакральною жертвою на їхнє ж замовлення. У перший же день роботи Монастирського".
Дніпрянин нагадує, що громада міста так і не дочекалася реакціяї центральної влади на побиття журналістів муніципалами Філатова ще 2 липня: "Руки розв’язані. Активістку ж, яка мала необережність співпрацювати з самим Корбаном, тепер «пустили у розход».
Філатов, до речі, не приховує, що співпрацював з постраждалою Ешонкуловою, наголошують Геннадій Бутенко та Сергій Суслович.
"Тепер, за ґебешними методичками, йому (Філатову) легше звинуватити в її побитті опозиційних дніпрян. Власне він уже знає хто винуватий, тицяючи пальцем: «Сделать так, чтобы Днепр наконец вздохнул свободно от ОПГ, которая кроме денег, телеканалов и ручных попов, обзавелась ещё и собственными депутатами от партии власти».
Активіст робить резюме: "И да, «Днепр свободно вздохнет от ОПГ» тільки тоді, коли поліція нарешті дасть хід кримінальним справам проти Філатова і Корбана, які зараз стоять "на стопі".
Нагадаємо, раніше повідомлялось про побиття підконтрольною місцевій владі "Муніципальною вартою" журналістів опозиційних до Бориса Філатова телеканалів "Д1" та "ОТВ". Вони звернулись до керівництва держави з проханням про допомогу.
Як відповідь Філатов назвав політичного експерта "мавпою", а журналістів порівняв з "худобою".
15 липня активістка Наталія Ешонкулова повідомила про її побиття поблизу власного будинку. Ешонкулова заявила, що її били двоє невідомих.