Бізнесмен та екснардеп Олексій Козаченко зі своїми поплічниками “кошмарить” власних партнерів. Ідеться про низку підприємств, які були та є у співвласності Козаченка.

Одне за одним, за допомогою фабрикування кримінальних справ, погроз та банкрутств, він привласнює їх собі. Зокрема, завод “Панком Юн” в Одесі, ЧАО “Азовкабель” та низку промислових підприємств за кордоном. Партнери б’ють на сполох: рейдери на чолі з Олексієм Козаченком ініціюють і починають процедуру банкрутства ПрАТ “Азовкабель” за кредиторськими вимогами в 1 млн грн, повідомляє "Вибір".

Постраждалі заявляють: рейдерство підприємства реалізоване за безпосередньої підтримки поліції, прокуратури та суддівського апарату.

Також було скоєно замах на сім’ю основного партнера підприємства. За фактом порушено кримінальну справу, проте ніхто не викликаний на допит, нікому не повідомлено про підозру.

Детальніше — дивіться у сюжеті!

Популярні новини зараз
Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968 "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще