Проте блогерка та журналістка Ірина Гриб упевнена, що Михайла Мірошниченка навіть після такого масштабного скандалу на 250 мільйонів доларів можуть за якийсь час повернути назад на його теплу посаду.

Про це Ірина Гриб пише у своєму телеграм-каналі, повідомляють Акценти.

Що стосується призначення на Одеській таможні. Михайла Мірошниченка тимчасово відсторонили від виконання обов'язків. В.о призначена Вікторія Дубовик. Причиною відсторонення стала історія з зерновим коридором і уплатою 4%. Нещодавно пройшла ТСК на якій розбиралися, хто ж більше за всіх заробив на цій історії. Всі учасники процесу вирішили, що - митниця. Правда, відхопили і податківці. 29 грудня БЕБ провело ряд обшуків у одеських топ-митників у кабінетах та будинках. У ЗМІ повідомляли, що було вилучено документи, які підтверджують схеми на митниці. Стверджується, що за серпень-вересень 2022 року через порти Одеської області компанії, які перебувають у статусі, так званих, "ризикових", експортували 1 млн 157 тис тон зерна сумнівного походження загальною вартістю 250 млн 368 тис доларів. У результаті, для зняння напруги Мирошниченка вирішили тимчасово відсторонити. Але ключове слово тут "тимчасово", – вважає Ірина Гриб.

"Мірошниченко класичний приклад недореформ імені Порошенка. Спочатку "Антикорупційний форум Львівщини" викрив заступник начальника Львівської митниці в житті не на одну зарплату – парочка автомобілів, земельні ділянки та квартири, які ну ніяк не міг би купити на доходи від держслужби. Навіть була реакція від НАБУ. А вже через кілька років, у 2019 р., Михайло Мірошниченко був одним із претендентів на посаду… голови Держмитслужби”, – характеризує чиновника портал Акценти.

Популярні новини зараз
"Буде боротьба, Крим, воля народу...": екстрасенс Людмила Хомутовська втішила українців прогнозом на квітень та травень Українкам виплатять по 250 тисяч, щоб вони повернулися додому: чоловікам цього не світить Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії" Яку фінансову допомогу українцям надають навесні 2023 року: гроші від трьох організацій
Показати ще

Раніше Знай повідомляв, що блогерка здивувалася непотоплюваності "короля контрабанди" Вадима Альперіна.