У новому розслідуванні консорціуму журналістів-розслідувачів ICIJ, опублікованому під назвою "Cyprus Confidential", висунуто припущення про те, що український бізнесмен Ринат Ахметов у 2022 році придбав двоповерховий пентхаус у престижному комплексі Chelsea Barracks у Лондоні.

Ймовірні шикарні апартаменти олігарха можуть коштувати $122 мільйони, а також декілька місць для паркування. Згідно з інформацією, оприлюдненою на офіційному сайті ICIJ, угода була оформлена на кіпрську офшорну компанію Gelion Properties Ltd.

Цікаво, що зобов'язання щодо покупки були визначені ще у 2021 році. В ході розслідування було виявлено переписку між співробітниками офшорно-сервісної компанії Cypcodirect та аудиторської фірми PwC.

З цієї переписки стає зрозуміло, що угода повинна була забезпечити "конфіденційність" Ахметова та вберегти його від необхідності реєстрації імені в британському реєстрі публічної власності.

Ця інформація викликає значний інтерес з огляду на постійно зростаючу увагу до фінансових потоків та власності заможних осіб на міжнародному рівні. Розслідування "Cyprus Confidential" відкриває нові аспекти в практиці використання офшорних компаній та наголошує на важливості прозорості та законності у фінансових операціях.

Популярні новини зараз
Собачка народила 9 золотистих ретріверів, але один з них виявився "Шреком": що не так з цуценям Пенсіонери отримають надбавку понад 4000 гривень Міг стати бестселером: як виглядав конкурент "ГАЗелі" від ЗАЗу, який так і не виїхав на дороги Знайдено рай для ухилянтів, туди стоять черги, а воєнкоми забули дорогу
Показати ще