Фотографію документа опублікували КП.ЮА.

З документа можна зробити висновок, що він стосується утисків американських компаній у нафтогазовому секторі. З документа неможливо точно встановити, кому він був адресований, але в тексті міститься звернення пан Президент.

«Як Вам, пане Президенте, відомо, до наглядової ради Нафтогазу входять, зокрема, високопоставлені українські чиновники. Ми вважаємо неприпустимим їхнє висловлювання, що Vorex потрібно позбавити всіх виграних контрактів. Таке відверте лобіювання інтересів олігархічної структури викликає відверте непорозуміння і навіть обурення інших членів Наглядової ради, які не мають домовленостей з Інтерпайпом», - зазначено в документі.

У документі також йдеться про тендери, в яких, зважаючи на зміст доповіді, беруть участь американські компанії. У рамках цих тендерів, як зазначається в документі, АТ «Укргазвидобування» закладає вигідні лише Інтерпайпу умови.

Популярні новини зараз
Чекайте на повістку до суду: борги за комуналку вибиватимуть із новою силою Жінки зізналися, яка ідеальна довжина має бути в чоловіка В "Нафтогазі" відхрестилися від другої платіжки та пояснили чи потрібно платити Українцям обіцяють одноразову матеріальну допомогу: у кого в гаманцях додасться купюр
Показати ще

«Для того щоб у новій процедурі Інтерпайп точно переміг, АТ «Укргазвидобування» вирішило знизити вимоги до якості труби, не вимагати документи, раніше підроблені Інтерпайпом, і скоротити терміни поставки товару до 90 днів для того, щоб жоден інший постачальник, такий як Vorex , просто фізично не встиг здійснити постачання. Нові тендери відверто прописуються під Інтерпайп, а всі скарги на це зухвало ігноруються», - йдеться в опублікованому фрагменті.

Над текстом про зниження вимог до якості труби на користь Інтерпайпу міститься зроблений від руки напис «переговорити з Інтерпайпом».