Сьогодні ми розповімо історію про Валентина Вольського, який протягом двох років керував "Львівтеплоенерго" та насолоджувався зарплатою в мільйон гривень щороку. Що цікаво, навіть за умов війни йому вдалося додати до своєї колекції майна будинок у Хмельницькому.

Вольський, який керував "Львівтеплоенерго", подався до нового підприємства, а його колишню посаду обійняв Олександр Одинець. Проте Вольський, не залишившись без роботи, тепер проситься назад, щоб зайняти позицію заступника директора.

За 2022 рік на посаді у "Львівтеплоенерго" він отримав понад мільйон гривень, причому до цієї суми додалися додаткові 3000 гривень від профспілки та ще 5962 гривень за відрядження від ЛКП.

Цікаво, що перший мільйон він заробив ще 2020 року, того ж року витративши його на нову нерухомість.

Популярні новини зараз
Закочуйте рукави – ще доведеться попрацювати: кого з українців не відпустять на пенсію у 2024 році "Земля затремтить під ногами": ясновидець Герман побачив точний рік перемоги України "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів
Показати ще

У червні 2022 року Вольський став співвласником будинку у Хмельницькому, поділяючи його із сином. Він також має інші нерухомості у Львові та Хмельницькому, включаючи недобудовану квартиру. Слід зазначити, що з 2007 року він також є акціонером підприємства "Хмельницькгаз".

Вольський володіє декількома транспортними засобами, такими як автомобіль Toyota Venza 2010, гідроцикл Yamaha XLT1200 та причіп PHMF 8902.

Його заощадження у банках – 8 908 доларів, а у гривні – 267 155 гривень. Готівка: 5000 доларів, 5000 євро та 65 тисяч гривень.

Дружина Вольського, Ірина, також має різну нерухомість і працює в освітніх установах, заробляючи пристойні суми.

Нагадаємо, мільйони на рахунках, а "сидять" на субсидіях: скільки українські нардепи отримують за оренду житла

Раніше ми писали про те, що більше половини мільйонера: скільки заробили міністри України в перший рік повномасштабного вторгнення

Крім того, Знай.ua повідомляв, що з трах опинитися на "мінімалці": депутати виправдали свої мільйонні доходи перед народом