Український уряд на третій рік повномасштабної війни зміг усунути родича голови путінсько-чеченських бойовиків Рамзана Кадирова від володіння Кременчуцьким молокозаводом (Полтавська область). Бенефіціаром якого весь цей час залишалося АТ "Данон росія", яке потрапило до управління Якуба Закрієва.

Уряд погодив французькому Danone виняток "Данон росія" з числа акціонерів "Кременчуцького міськмолокозаводу" та передачу акцій ТОВ "Данон Дніпро".

Про це стало відомо завдяки інформації на порталі українського Кабміну.

Розпорядження Кабміну №427
Розпорядження Кабміну №427

Йдеться про 1 304 125 000 простих іменних акцій, що становлять 100% статутного капіталу "Кременчуцького заводу". До кінця першого кварталу 2024 року основним акціонером ПрАТ "Галактон" було АТ "Данон росія" (рф) - 94,6%, тоді як решта 5,4% належало ПрАТ "Кременчуцький міськмолокозавод".

Популярні новини зараз
Приємні знижки можуть обернутися великим розчаруванням: як супермаркети дурять покупців Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Кременчуцький міськмолокозавод, фото: Facebook
Кременчуцький міськмолокозавод, фото: Facebook

Згідно з розпорядженням, уряд погодив відчуження права участі "Галактон" на користь іншого члена групи Danone - ТОВ "Данон Дніпро".

Відповідне розпорядження №427 оприлюднено на сайті Кабміну. Це перший випадок застосування на практиці постанови "Деякі питання нотаріату в умовах воєнного часу" щодо узгодженого відчуження права участі.

Нагадаємо, українцям підказали, коли відкриється "другий фронт" у Чечні: не вистачає головного.

Раніше повідомлялося, щури бігу закінчилися: нардеп-утікач Онищенко отримав 15 років в'язниці.

Також, Олександр Новохатський назвав головні проблеми СБУ і розповів, як їх виправити.