2024 року Київ направив майже 10 мільярдів гривень на підтримку військових, ветеранів та їхніх сімей. Це на 2,5 мільярда більше, ніж 2023-го. Гроші йдуть через програму "Захисник Києва", частина коштів – рештки з минулого року, частина – від перевиконання бюджету.

Про це повідомляє "Слідство.Інфо".

З цих грошей на фронт відправили 14 тисяч дронів (включаючи Mavic та FPV), понад 100 машин та іншу техніку. Однак, коли журналісти "Слідство.Інфо" запитали у Київської міської адміністрації, як саме розподіляють допомогу і кому вона дістається, їм не дали подробиць – лише суму 5 185 208,24 тис. грн, які з місцевого бюджету пішли до держбюджету.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 3 липня: неприємні сюрпризи, перешкоди у кар'єрі та несподівані витрати – прогноз для всіх знаків Зодіаку Бронювання анулюють без попередження: за ким прийде ТЦК через нові правила Навіть тим, хто вчасно платить: українцям почали масово відрізати світло "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Пізніше КМДА розкрила ще частину інформації: 2024 року на соцпідтримку військових та їхніх сімей виділили понад 1,4 мільярда гривень. 2025 року на це заклали вже 1,7 мільярда. Однак у сумі все одно не виходить 10 млрд., які були закладені на підтримку військових.

Виходить, Київ збільшує фінансування армії та ветеранів, але куди конкретно йдуть гроші, чиновники розкривати не поспішають.

Нагадаємо, місцева влада перетворила бюджет на інструмент для переобрання: вдвічі більше грошей іде на апарат, ніж людям

Раніше ми писали про те, що "Для нас стане лише гірше": що думають українські військові про припинення вогню

Крім того, Кличко забракував благання киян розблокувати транспорт під час тривог: "Чорний кеш сам себе не намалює"