В Україні триває війна, оголошено мобілізацію, комунальні служби не можуть знайти працівників, а люди вимагають економії бюджету та розумного розподілу коштів. Але в Полтаві, схоже, інші пріоритети: місто готове витратити 10 мільйонів гривень на покіс трави.

Полтавське комунальне підприємство КАТП-1628 оголосило тендер на покос трави майже на півмільйона квадратних метрів.

Про це стало відомо із тендеру у системі публічних електронних закупівель Prozorro.

Тендер на покіс трави / фото: скриншот Prozorro
Тендер на покіс трави / фото: скриншот Prozorro

Минулого року підприємство частину роботи виконувало самотужки, але також залучало підрядників, і їхні послуги виявилися навіть дешевшими, ніж у самого КАТП. Тепер же, з урахуванням зростання мінімальної зарплати та податків, вартість косовиці підніметься до 2,5 гривень за квадратний метр.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 21-27 квітня для всіх знаків Зодіаку: Овни готові до грошей, відгородженість Раків та ігри Козорогів Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто Заброньованим почнуть розсилати повістки: хто втратить захист від мобілізації за лічені дні - перелік Заборони Великодня-2025: як не порушити святість свята 20 квітня
Показати ще

31 березня відбудеться тендер, і місто готове виділити на це 10 мільйонів гривень. Щоправда, як запевняють чиновники, підрядник отримає гроші тільки за фактично виконану роботу, але сам факт такої суми вже викликає питання.

Трава / фото: Pixabay
Трава / фото: Pixabay

Люди вимагають розумного використання бюджету і задаються питанням: невже покіс трави у розпал війни важливіший, ніж підтримка фронту та комунальних служб?

Нагадаємо, компанія, пов'язана з чоловіком депутата, виграла постачання палива для "Миколаївводоканалу" на 15 млн грн

Раніше ми писали про те, що гроші на будівництво метро в Дніпрі вирушають на суди: на адвокатів витратять більше, ніж на капремонт самого депо

Крім того, Знай.ua повідомляв про лампочки за VIP-ціною: у Кривому Розі на 19,6 млн грн замінять вуличне освітлення