Спікер ВР Андрій Парубій заявив, що на гумор намагається реагувати адекватно, але жарти про себе у виконанні "Кварталу 95" не завжди розуміє. Про це він розповів в інтерв'ю ТСН.

"Непросто реагувати, скажу вам чесно. Коли в минулому році, напередодні Нового року, вони давали ту сцену, де я з президентом, то до мене була маса дзвінків. Обурених, кажуть: Андрій, ти повинен дати публічну реакцію. Не можу сказати, що це приємно, хоч донечко моя радіє. Вона прибігає і каже: "Тато, з тебе знову насміхаються по телевізору", - сміється політик.

Спікер заявив, що подібні жарти вони відпускають між колегами і зазначив, що у них так прийнято.

"Дуже часто ми між собою стібемося. Ми можемо сперечатися, який спікер кращий, тому що нас іноді збирається чотири спікери одночасно", - розповів керівник Ради.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Доведено, що вміння посміятися, а особливо над собою - яскравий показник високого рівня морального та інтелектуального розвитку людини. Як стало очевидно, українським політикам до цих вершин ще трохи далеко.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", під офісом телеканалу "1 + 1" пройшов мітинг ЛГБТ-активістів проти гомофобного номери у новорічному виступі "95 Кварталу".