Протягом останнього року нардеп і лідер РПЛ Олег Ляшко, який так любить говорити про проблеми народу, придбав нерухомості на 15 мільйонів гривень. І все, звичайно ж, на свої "чесно зароблені".

Журналісти з "Наших грошей" показали справжні статки Ляшка.

Цивільна дружина нардепа, Росіта Сайранен, придбала у Києві на початку 2016 року земельну ділянку площею 600 квадратів. Звичайно ж, для сільского господарства. Чим же іще може займатись дружина політика?

Втім, на ділянці вже був двоповерховий будинок на 300 квадратів. Ну, зрозуміло, треба десь жити. Але от у декларації політика це майно не вказано.

На початку 2017 року Олег Ляшко купив собі будинок і земельні ділянки в елітному Козині. Загальна площа маєтку - 550 квадратів. А вартість - 15 млн грн.

Популярні новини зараз
"Диявольська комета підлітає": відомий астролог визначив, що чекає на Україну влітку на всіх фронтах Українці можуть стати студентами без НМТ: кому дозволять не проходити тест Головне за 25 травня: Тіна Кароль загрузла у кредитах, Україну заповнили фальшиві гроші, а 65-річний пенсіонер мобілізувався Для українців можуть запровадити одразу два тарифи на електроенергію: як будемо платити
Показати ще

Майно придбав у кредит - заявив нардеп в інтерв'ю журналістам. Однак, в декларації і у витягу на нерухомість дані про кредит або іпотеку відсутні.

За декларацією Ляшко володіє Mercedes S550 і Land Cruiser. Але їздить нардеп на броньованому авто Cadillac Escaladе, яке офіційно записано на його радника – члена РПЛ Олександра Гулака. До слова, у своїй заяві до ЦВК Гулак вказував, що тимчасово не працює.

У декларації Ляшко також вказав, що продав нерухомість – двоповерхову будівлю у центрі Прилук, де і до продажу, і після розміщується регіональний офіс Радикальної партії.

Як повідомляв сайт "Знай.ua", лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що найкращою кандидатурою на посаду голови Кабміну є він сам.