За лаштунками міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2018" відбувалося паралельне "шоу" – стосунки між учасниками часто ставали приводом для пліток, особливо якщо тема стосувалася політики. Помітив це і представник України Melovin.

Євробачення – політичний конкурс?

На думку артиста, це правда. Траплялися в Лісабоні й суперечливі ситуації, дещо засмутило, інше – змусило практично стрибати від щастя:

"У Лісабоні була дуже крута атмосфера, нас здорово приймали. Особливо приємно, що поруч зі мною була моя команда - справжніх друзів, на яких завжди можна покластися. Зізнаюся, був момент, коли я за кулісами буквально стрибав від щастя, як дитина. Моїм фаворитом була Франція, і я дуже радів, коли Україна дала цій країні 12 балів ", - підкреслив співак.

Популярні новини зараз

Чи буде розлучення? Топалов емоційно висловився про Тодоренко: "Хотіли вбити один одного"

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

Конфліктів, на щастя, в одесита на конкурсі не було. І не дивно, він практично ні з ким з учасників не спілкувався, за виключенням кількох власних фаворитів та переможниці Нетти Барзілай з Ізраїлю. Саме під її пісню у фіналі Melovin відривався на повну – чекати на результати треба було довго, тому почав танцювати під запальні ритми.

"Слава Богу, з учасниками у мене конфліктів не було. Були тільки розбіжності з приводу декорацій", - підтвердив він.

Дивіться: перше інтерв'ю Melovin після Євробачення

Нерви і рецепт Сердючки

Ще перед Національним відбором ця історія привернула увагу ЗМІ. Melovin так рознервувався через негативні коментарі у соціальних мережах на його адресу, що зателефонував особисто Андрію Данилко, котрий якраз був у журі. Той не вагаючись відправив до нього свого водія – привезти заспокійливі препарати.

Але у Португалії обійшлося без них. Там свято проходило зовсім у іншому ритмі, тоді як для України це – справжні баталії, менталітет такий, вважає він.

"У нас більше нервів, якийсь тисняви. У нас якась нездорова конкуренція, багато агресії. Там це відбувається по-іншому. Це просто свято. Все щасливі, веселяться, відпочивають, займаються музикою і пишаються цим - їм добре. У нас це "Веселі старти": місце, місце і більше нічого. А де ж кайф від музики. І так все буде залишатися завжди? " – підсумував Melovin.

Дивіться: Melovin - Under the Ladder ("Ліга Зірок", Київ)

Як повідомляв портал "Знай.ua", Melovin розкрив інтимні подробиці "Євробачення 2018".