Кримські маріонетки Кремля вирішили трохи скрасити сумну долю "забаненної" на "Євробаченні" співачки Юлії Самойлової і запропонували їй чудову альтернативу – виступити 9 травня в Севастополі.

Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на В'ячеслава Гладкова, фейкового "губернатора – голову уряду" Севастополя.

Псевдочиновник скромно додав, що попередню згоду Самойлова вже дала, і співачка зможе виступити на одній з центральних площ міста – Нахімова.

Оскільки на 9 травня запланований перший півфінал пісенного конкурсу "Євробачення", то, за словами окупанта, це буде яскравою і символічною" подією.

Як повідомляв портал "Знай.uа", раніше росЗМІ розповсюдили інформацію, що Юлія Самойлова 9 травня може виступити на заході "Пісні великої Перемоги" разом з Емілем Кадировим і сином Олега Газманова у храмі Христа Спасителя.

Популярні новини зараз
Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців Оштрафують без попередження: українцям дали лише сім днів - кого вже чекають у ТЦК Диплом на руки — повістка у двері: ТЦК полюватиме за студентами з липня - хто у зоні ризику В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів
Показати ще