Інженерам з Австралії вдалося відновити раритетний спорткар Delage Type-S. Його відновили за допомогою технології 3D-друку.

Про це повідомляє Аbc.au. Спорткар випустили в 1914 року і тепер його повернули до життя з новими деталями. Всього зібрали лише три екземпляри автомобіля. У 1920 році один з них потрапив до Австралії.

До цього інженери вже проводили реставрацію Delage Type-S. Але в 2014 році мотор автомобіля відмовився працювати. Механіки виявили, що причиною поломки стала тріщина в блоці циліндрів.

Запчастини для ремонту було не реально відшукати, оскільки спорткар випускався майже 100 років тому. Власник зважився піти на експеримент і погодився створити нову деталь на 3D-принтері.

Для цього довелося відсканувати блок циліндрів і створити його тривимірну модель. За допомогою 3D-принтера роздрукували детальну ливарну форму. Вже вона допомогла відлити новий блок двигуна.

Популярні новини зараз

10 пpeдмeтiв, якi категорично не можна пpиймaти в дap: накличуть нещастя

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Згинь, нечиста сило! Потужна молитва проти зла порятує весь рід

Як виглядає 74-річна мама Ані Лорак, яка здала Кароліну в інтернат: схожі, немов дві краплі

Показати ще

Деталь повністю повторювала оригінальну. Після складання і установки, мотор завівся без проблем.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Китаї створили електричний суперкар з турбінним генератором. Кузов автомобіля вийшов справжнім шедевром мистецтва.