Робоча група у складі двох депутатських комісій Одеської міськради перевірить забудову прибережних схилів, яку веде сирійський бізнесмен Аднан Киван. За таке рішення одноголосно проголосували 50 присутніх депутатів у ході чергової сесії Одеської міськради, 26 квітня.

Ініціатором створення робочої групи став депутат Олександр Іваницький (фракція «Довіряй справам»), який прямо в залі на слайдах показав ситуацію в прибережній зоні Одеси.

«В адресу нашої депутатської комісії регулярно надходять звернення громадян і громадських діячів з проханням розібратися в ситуації на приморськихсхилах міста. На цих кадрах чітко видно, що ситуація практично досягла своєї критичної точки. Через нестійкість схилу зсувні процеси можуть активізуватися в будь-який момент. Інтенсивна забудова, яку сьогодні веде на цій ділянці компанія «Кадорр», може призвести до руйнівних наслідків», - зазначив Олександр Іваницький.

За словами депутата, якщо найближчим часом не вжити заходів, то прибережні схили Одеси може спіткати доля Чорноморська.

«Чорноморськ – як яскравий приклад безвідповідальності і профанації забудовника. Виходячи із ситуації, Одеса знаходиться в зоні аналогічного ризику», - акцентував депутат.

Популярні новини зараз

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

За інформацією Іваницького, аналогічна ситуація з рухом ґрунтів спостерігається в районі забудови на вулиці Каманіна і колишнього санаторію «Нафтовик».

Найближчим часом робоча група у складі двох депутатських комісій, профільних фахівців та працівників виконкому проведе комплексну перевірку прибережних схилів міста.