Apple вирішила дати друге життя магнітному роз'єму для зарядки MagSafe, який відсутній в нових MacBook. Компанія запатентувала перехідник з нового USB-C на MagSafe.

Зазначимо, що відсутність у нових MacBook звичного роз'єму для зарядки MagSafe поспішили заповнити сторонні виробники. Багато компаній, які спеціалізуються на аксесуари для техніки Apple, вже випустили власні варіанти перехідників з USB-C на магнітний конектор або кабелі для зарядки з подібним функціоналом. Наприклад, компанія Griffin пропонує користувачам нових MacBook свій кабель для зарядки BreakSafe:

Роз'єм для зарядки MagSafe примітний тим, що захищає ноутбук від падінь, якщо хтось зачіпає провід для зарядки. Хоча USB-C більш універсальний і дозволяє не тільки заряджати ноутбук, але може бути використаний і для передачі даних або підключення інших пристроїв.

Дивно, що компанія Apple не зробила цього при переході на USB-C в нових MacBook і не поклала перехідник на MagSafe в коробку новими ноутбуками. Перехідник з Lightning на 3,5-мм гніздо для навушників з iPhone 7 змогли покласти.

Популярні новини зараз
Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав" Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку" Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб
Показати ще