У вівторок, 18 квітня, відбудеться матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, у якому зустрінуться Лестер і Атлетіко.

Перший поєдинок цих команд на полі Матрацників завершився перемогою мадридського клубу з рахунком 1:0.

Пряму трансляцію матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між Лестером і Атлетіко дивіться в Україні на телеканалах Футбол 2 та НЛО TV. Початок о 21:45.

Нагадаємо, що друга чвертьфінальна зустріч Лестера й Атлетіко в Лізі чемпіонів відбудеться 18 квітня на Кінґ Павер Стедіум.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Лестер - Атлетіко букмекери віддають перевагу мадридському клубу.