Новітні бойові модулі для модернізованих БПМ представили інженери "Укроборонпрому". Тестували "Шквал" та "Стилет" на одному із полігонів Житомирщини.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі державного концерну.

Представники підприємства зазначили, що деталі для модулів виготовляють на місцевому бронетанковому заводі.

В ході випробувань вдалося перевірити показники швидкості, ефективності та точності розробки – у такий спосіб можна визначити оптимальні параметри, щоб потім застосувати для БМП. Втім, все залежатиме від того, чи ухвалять таку новинку у Міноборони для військових потреб.

Відомо, що "Шквал "керується за допомогою ракетного озброєння, дальність ураження якого складає близько 5 кілометрів. Його обладнали також гранатометом із автоматичною системою, кулеметом та гарматою ЗТМ-1, тоді як "Стилет" наділений ЗТМ-2, що комплектується за таким самим зразком.

Популярні новини зараз
Ходитимуть по домівкам і збиратимуть дані: українців попередили про новий облік Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило Пенсії зростуть майже на 14%: коли пенсіонерам проведуть перерахунок Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ
Показати ще

[[{"fid":"175238","view_mode":"default","fields":{"format":"default"},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default"}},"link_text":"Вогневі випробування бойових модулів \"Шквал\" та \"Стілет\" для БМП","attributes":{"class":"file media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що представники "Укроборонпрому" заявили, що концерн не постачає зброю в Росію.