Ряди бойовиків Донбасу поповнять амністовані до 9 травня в'язні.

Відповідну інформацію опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України в Facebook.

Для "дев'ятого окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти" ватажки "першого армійського корпусу" вже відібрали потенційних кандидатів у в'язницях і колоніях.

Амністованих зеків відразу направлять в розташування "полку", а служити їм доведеться до закінчення їх теоретичного тюремного терміну.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", бойовики напередодні встановили "кривавий рекорд" з початку перемир'я, убивши двох і поранивши вісьмох захисників України.

Популярні новини зараз
ТЦК отримали нові повноваження: кому можуть анулювати діючу відстрочку Відключення світла і сильні морози: як будуть діяти графіки В українців перевірять житло – прийдуть додому Пенсія зросте у кілька разів: трьом категоріям пенсіонерів підвищать виплати
Показати ще