Бойовики так званої "Луганської Демократичної Республіки" до смерті побили мирного мешканця під час "допиту" у комендатурі.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Луганської області.

Батьки потерпілого звернулись до правоохоронців з проханням розшукати їх 38-рчного сина, яких зник безвісти 27 квітня.

Чоловік заробляв гроші тим, що допомагав переносити сумки від блокпосту підконтрольної України до блокпосту сепаратистів.

Після перетину блокпосту бойовиків чоловік не повернувся додому, ніхто з його колег не мав жодної інформації про місцеперебування потерпілого.

Популярні новини зараз
Рахунки боржників заарештують за секунду: в Україні посилять стягнення боргів ПриватБанк змінив правила платежів: що варто врахувати ПФУ відзвітував про доплати пенсіонерам: хто отримуватиме на 250-450 грн більше Який податок ви маєте заплатити за набуту спадщину
Показати ще

Чоловіка знайшли мертвим у Луганську на вулиці Ломоносова. У морзі його опізнали близькі.

Зазначається, що смерть наступила внаслідок сильного побиття. Медики виявили численні переломи, забої внутрішніх органів, черепно-мозкову травму.

У ході розслідування правоохоронці дізнались, що з потерпілим проводили роз'яснювальні роботи у так званій "комендатурі", під час яких чоловік помер.

Тіло забитого до смерті мирного мешканця викнули прямо на вулицю

За фактом відкрито кримінальне провадження відповідно до статті 115 (умисне вбивство).

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", між бойовиками почалася війна за награбоване.