Ватажки терористів заборонили шахтарям виїжджати з окупованих територій і змушують їх влаштовуватися на "націоналізовані" підприємства.

Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір", народний депутат Дмитро Тимчук. Шахтарям заборонили залишати терористичний анклав "ЛНР" і їздити на підконтрольні Україні території.

Тимчук розповів, що бойовики завершили "перереєстрацію" українських вугільних підприємств. В "державному банку ЛНР" вже навіть відкрили рахунки для них. Всіх шахтарів з віджатих підприємств терористи змушують писати заяву про прийом на роботу в нову структуру "ЗАТ" Внешторгсервіс "ЛНР".

"При цьому співробітникам" правоохоронних органів ЛНР "поставлено завдання блокувати виїзд співробітників вугільних підприємств, перш за все з числа менеджменту і висококваліфікованих фахівців, на підконтрольну Україні територію", - наголосив координатор групи.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в ООН заявили, що мешканцям окупованого Донбасу спостерігається критична ситуація з продовольством, електро- та водопостачанням.

Популярні новини зараз
Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Данія передасть Україні протикорабельні ракети "Гарпун": у чому їх особливість, і як вони допоможуть Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще