У Монтевідео відбувся матч відбору до Чемпіонату світу-2018, в якому збірна Бразилії без особливих проблем здолала господарів - Уругвай (4:1).

Початок матчу краще вийшов у Уругваю - вже на 9-й хвилині Едінсон Кавані вивів свою збірну вперед. Однак надалі забивали лише бразильці. Спершу хет-триком відзначився Пауліньо, а крапку в матчі на 90-й хвилині поставив Неймар.

Уругвай - Бразилія 1:4
Голи: Кавані, 9 (пен.) - Пауліньо, 19, 52, 74, Неймар, 90.

Уругвай: Сільва - Годін, Сільва, Коатес, Перейра - Родрігес, Аревало, Весіно, Санчес (Ернандес 77) - Ролан (Стуані, 58), Кавані.

Бразилія: Аліссон - Дані Алвес, Маркіньос, Марсело, Міранда - Пауліньо, Ренато Аугусто (Фернандіньо, 82), Коутіньо (Вілліан, 86), Каземіро, Фірміно (Соуза, 89) - Неймар.