У 2017 році український Уряд збирається скоротити витрати на заходи безпеки на Чорнобильській АЕС.

На 22 березня заплановано розгляд Кабміном відповідної постанови, пише РБК-Україна.

Мова йде про проект постанови "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки у безпечному стані енергоблоків та об'єкта "Укриття" і здійснення заходів щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС".

Згідно з документом, на підготовку до зняття з експлуатації ЧАЕС і перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему збираються виділити в цьому році понад 230 млн гривень. Хоча в минулому році на ці видатки передбачалася сума у понад 247 млн гривень.

При цьому на роботи із забезпечення безпеки та зняття з експлуатації об'єктів ЧАЕС Кабмін планує виділити 898 млн гривень проти 997 млн гривень, виділених в 2016 році.

Популярні новини зараз
Чеські Vampire вже "випили" сотні літрів крові окупантів Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?" Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", на атомному реакторі в Росії сталася НП.