На Чемпіонаті світу з хокею, який зараз відбувається у Києві, збірна Південної Кореї перемогла Угорщину, а Казахстан вирвав перемогу у поляків у овертаймі.

Угорщина - Південна Корея - 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Шайби: 1:0 – 23 Когер (Харі, Сіраньі), 1:1 – 35 Сунг Кім (Джин Хі, Вук Кім), 1:2 - 46 Шин (Свіфт,Сео), 1:3 - 55 Ву Шин

Казахстан – Польща - 1:0 (0:0, 0:0, 0:0)

Популярні новини зараз
Ухилянтів чекає новий вал "репресій": хочуть максимально ускладнити життя “Заберіть дитину до 18:00”: батьки обурились через час роботи дитсадків і ГПД Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
Показати ще

Шайба: 1:0 - 61 Дэллман (Доус)

Таким чином Корея набирає дев'ять пунктів та йде поки що без втрат. Натомість Казахстан випереджає Польщу на одне очко. У активі Казахстану п'ять залікових пунктів.

Як вже повідомляв портал Знай.ua, кривдник України зазнає поразки від австрійців.