У неділю, 23 квітня, збірна України з хокею провела свій другий матч на домашньому чемпіонаті світу в Дивізіоні IА, який проходить у Києві.

У другому поєдинку на світовій першості українські хокеїсти поступилися команді Польщі з рахунком 1:2. Суперник команди Олександра Савицького вийшов вперед, реалізувавши більшість за чотири секунди до першої перерви. У другому періоді українці змогли зрівняти рахунок, проте на початку третьої двадцятихвилинки поляки відзначилися переможною шайбою.

Таким чином, збірна України програє у другому матчі чемпіонату світу після поразки 3:5 від Угорщини в стартовому поєдинку турніру.

Польща - Україна 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Шайби: 1:0 - Малашінскі (Пасьют, Вронка - біл.) - 19:56; 1:1 - Благой (Кузьмик) - 38:30; 2:1 - Капіца (Кручек, Дзюбінскі) - 46:34