Чорний колір має не найкращі асоціації. Чорний колір вважається негативним, при поганому настрої, трагічній події ми завжди вибираємо вбрання чорного кольору. Але негативного кольору є зворотна сторона медалі.

Як стверджують психологи, чорний колір створює образ якоїсь загадки, притягує до себе. Одяг чорного кольору дає зрозуміти оточуючим, що господар цієї одягу можливо потребує допомоги. Людям, з затяжними депресіями і постійним негативним настроєм, лікарі не рекомендують носити чорний одяг, так як він буде ще більше нагнітати.

[[{"fid":"177562","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"510","width":"585","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

[[{"fid":"177563","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"600","width":"800","class":"media-element file-default","data-delta":"3"}}]]

Психологи вважають, що чорний колір це якесь очищення від негативу. Якщо людина реабілітує свій внутрішній стан, то він переходить до одягу більш яскравих тонів або до білого, пройшовши шлях мороку до світла.
Вважається, що бажання носити чорний колір виникає періодично у всіх, коли підсвідомо хочеться спокою після низки емоційно вимотуючих подій.
Насправді в цьому немає нічого страшного. У кожної людини бувають складні періоди, поганий настрій, але це не смертельне захворювання. Тому чорний колір можна носити і не звертати увагу на негативні відгуки оточуючих.

Популярні новини зараз
Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка
Показати ще

Якщо звернути увагу на дизайнерів, які представляють на показі свою лінію одягу, найчастіше вони одягаються в чорний одяг. Можливо, це пов'язано з емоційною напругою, що довелося пережити під час створення колекції.
Чорна одяг вважається класикою. Речі цього кольору ніколи не зіпсують зовнішній вигляд. Додатковим плюсом є той факт, що чорний колір ще і стрункішою.

[[{"fid":"177565","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"5":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"6":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"800","width":"1240","class":"media-element file-default","data-delta":"6"}}]]

Головне правило при носінні чорної одягу — намагайтеся, щоб чорний колір робив ваш образ контрастним. Чорний образ можна доповнити яскравими деталями. Наприклад, нафарбувати губи червоним кольором, під класичний костюм одягнути білу або червону сорочку. Взуття може відрізнятися від основного образу. Наприклад, туфлі червоного, бежевого, пастельних відтінків ніколи не зіпсує ваш образ.

[[{"fid":"177566","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"7":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"8":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"650","width":"650","class":"media-element file-default","data-delta":"7"}}]]

Психологи стверджують, що чорний одяг у поєднанні з іншими кольорами не чинить негативного впливу на внутрішній стан.
Якщо це до місця, то обов'язково доповнюйте свій образ аксесуарами, яскравими і помітними за розмірами.
У жінок існує стереотип, що з віком чорна одяг додає ще років, але насправді це не так. Якщо доповнювати чорний образ яскравими елементами, ваш образ буде бездоганний в будь-якому віці.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що любителі фіолетового кольору люди духовні, наповнені і самодостатні. Вони люблять копатися у власному внутрішньому світі. З такими людьми добре обговорювати теми духовного розвитку і пошуку сенсу життя. Також вони з задоволенням проведуть час в бесідах про екологію думки, харчування та навколишнього середовища.