Пропонуємо до вашої уваги розклад і результати матчів європейського відбіркового турніру Чемпіонату світу 2018 року.

У європейській кваліфікації ЧС-2018 беруть участь 54 країни. Збірні розподілені на дев’ять груп по шість команд. Від Європи через відбір у фінальну частину Чемпіонату світу потрапить 13 збірних. Дев’ять переможців груп вийдуть у фінальний раунд напряму, а найкращі вісім команд, які посіли другі місця, будуть розбиті на пари і зіграють відбірковий плей-оф. Чотири переможці стикових матчів також потраплять у фінальну частину ЧС-2018. Росія виступатиме у фінальному турнірі на правах господаря.

Європейський відбірковий турнір ЧС-2018 розпочався 4 вересня 2016 року, а завершиться 14 листопада 2017 року.

  • Відбір ЧС-2018: Розклад і результати матчів збірної України

ЧС-2018

Європейська кваліфікація. Груповий етап

Популярні новини зараз

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

5 тур

Група А

25 березня 2017

Швеція - Білорусь 4:0

Болгарія - Нідерланди 2:0

Люксембург - Франція 1:3

МКомандаІВНПМЗМПРМО
1Франція5410103+713
2Швеція5311103+710
3Болгарія5302810-29
4Нідерланди521286+27
5Білорусь5023210-82
6Люксембург5014612-61

Група B

25 березня 2017

Швейцарія - Латвія 1:0

Андорра - Фарерські острови 0:0

Португалія - ​​Угорщина 3:0

МКомандаІВНПМЗМПРМО
1Швейцарія5500103+715
2Португалія5401193+1612
3Угорщина521286+27
4Фарерські острови512228-65
5Латвія510429-73
6Андорра5014113-121

Група C

26 березня 2017

Азербайджан - Німеччина 1:4

Сан-Марино - Чехія 0:6

Північна Ірландія - Норвегія 2:0

МКомандаІВНПМЗМПРМО
1Німеччина5500201+1915
2Північна Ірландія5311102+810
3Чехія522184+48
4Азербайджан521238-57
5Норвегія510459-43
6Сан-Марино5005123-220

Група D

24 березня 2017

Грузія - Сербія 1:3

Австрія - Молдова 2:0

Ірландія - Уельс 0:0

МКомандаІВНПМЗМПРМО
1Сербія5320126+611
2Ірландія532073+411
3Уельс514084+47
4Австрія521287+17
5Грузія502348-42
6Молдова5014213-111

Група E

26 березня 2017

Вірменія - Казахстан 2:0

Чорногорія - Польща 1:2

Румунія - Данія 0:0

МКомандаІВНПМЗМПРМО
1Польща5410126+613
2Чорногорія5212106+47
3Данія521275+27
4Румунія513164+26
5Вірменія5203610-46
6Казахстан5023313-102

Група F

26 березня 2017

Англія - ​​Литва 2:0

Мальта - Словаччина 1:3

Шотландія - Словенія 1:0

МКомандаІВНПМЗМПРМО
1Англія541080+813
2Словаччина5302103+79
3Словенія522143+18
4Шотландія521278-17
5Литва512259-45
6Мальта5005213-110

Група G

24 березня 2017

Італія - ​​Албанія 2:0

Ліхтенштейн - Македонія 0:3

Іспанія - Ізраїль 4:1

МКомандаІВНПМЗМПРМО
1Іспанія5410192+1713
2Італія5410134+913
3Ізраїль53029909
4Албанія520348-46
5Македонія5104711-43
6Ліхтенштейн5005119-180

Група H

25 березня 2017

Кіпр - Естонія 0:0

Боснія і Герцеговина - Гібралтар 5:0

Бельгія - Греція 1:1

МКомандаІВНПМЗМПРМО
1Бельгія5410222+2013
2Греція5320103+711
3Боснія і Герцеговина5311135+810
4Кіпр511338-54
5Естонія5113515-104
6Гібралтар5005222-200

Група I

24 березня 2017

Туреччина - Фінляндія 2:0

Хорватія - Україна 1:0

Косово - Ісландія 1:2

МКомандаІВНПМЗМПРМО
1Хорватія5410111+1013
2Ісландія531186+210
3Україна522174+38
4Туреччина522175+28
5Фінляндія501438-51
6Косово5014214-121

4 тур

Група А

11 листопада 2016

Франція - Швеція 2:1

13 листопада 2016

Болгарія - Білорусь 1:0

Люксембург - Нідерланди 1:3

Група B

13 листопада 2016

Угорщина - Андорра 4:0

Швейцарія - Фарерські острови 2:0

Португалія - ​​Латвія 4:1

Група C

11 листопада 2016

Чехія - Норвегія 2:1

Північна Ірландія - Азербайджан 4:0

Сан-Марино - Німеччина 0:8

Група D

12 листопада 2016

Австрія - Ірландія 0:1

Грузія - Молдова 1:1

Уельс - Сербія 1:1

Група E

11 листопада 2016

Вірменія - Чорногорія 3:2

Данія - Казахстан 4:1

Румунія - Польща 0:3

Група F

11 листопада 2016

Англія - ​​Шотландія 3:0

Мальта - Словенія 0:1

Словаччина - Литва 4:0

Група G

12 листопада 2016

Ліхтенштейн - Італія 0:4

Іспанія - Македонія 4:0

Албанія - Ізраїль 0:3

Група H

13 листопада 2016

Кіпр - Гібралтар 3:1

Бельгія - Естонія 8:1

Греція - Боснія і Герцеговина 1:1

Група I

12 листопада 2016

Хорватія - Ісландія 2:0

Туреччина - Косово 2:0

Україна - Фінляндія 1:0


3 тур

Група А

10 жовтня 2016

Білорусь - Люксембург 1:1

Нідерланди - Франція 0:1

Швеція - Болгарія 3:0

Група B

10 жовтня 2016

Андорра - Швейцарія 1:2

Латвія - Угорщина 0:2

Фарерські острови - Португалія 0:6

Група C

11 жовтня 2016

Чехія - Азербайджан 0:0

Німеччина - Північна Ірландія 2:0

Норвегія - Сан-Марино 4:1

Група D

9 жовтня 2016

Уельс - Грузія 1:1

Молдова - Ірландія 1:3

Сербія - Австрія 3:2

Група E

11 жовтня 2016

Казахстан - Румунія 0:0

Данія - Чорногорія 0:1

Польща - Вірменія 2:1

Група F

11 жовтня 2016

Литва - Мальта 2:0

Словаччина - Шотландія 3:0

Словенія - Англія 0:0

Група G

9 жовтня 2016

Ізраїль - Ліхтенштейн 2:1

Албанія - Іспанія 0:2

Македонія - Італія 2:3

Група H

10 жовтня 2016

Естонія - Греція 0:2

Боснія і Герцеговина - Кіпр 2:0

Гібралтар - Бельгія 0:6

Група I

9 жовтня 2016

Фінляндія - Хорватія 0:1

Україна - Косово 3:0

Ісландія - Туреччина 2:0


2 тур

Група А

7 жовтня 2016

Франція - Болгарія 4:1

Люксембург - Швеція 0:1

Нідерланди - Білорусь 4:1

Група B

7 жовтня 2016

Угорщина - Швейцарія 2:3

Португалія - ​​Андорра 6:0

Латвія - Фарерські острови 0:2

Група C

8 жовтня 2016

Азербайджан - Норвегія 1:0

Німеччина - Чехія 3:0

Північна Ірландія - Сан-Марино 4:0

Група D

6 жовтня 2016

Молдова - Сербія 0:3

Ірландія - Грузія 1:0

Австрія - Уельс 2:2

Група E

8 жовтня 2016

Вірменія - Румунія 0:5

Чорногорія - Казахстан 5:0

Польща - Данія 3:2

Група F

8 жовтня 2016

Англія - ​​Мальта 2:0

Шотландія - Литва 1:1

Словенія - Словаччина 1:0

Група G

6 жовтня 2016

Італія - ​​Іспанія 1:1

Ліхтенштейн - Албанія 0:2

Македонія - Ізраїль 1:2

Група H

7 жовтня 2016

Бельгія - Боснія і Герцеговина 4:0

Греція - Кіпр 2:0

Естонія - Гібралтар 4:0

Група I

6 жовтня 2016

Ісландія - Фінляндія 3:2

Туреччина - Україна 2:2

Косово - Хорватія 0:6


1 тур

Група А

6 вересня 2016

Білорусь - Франція 0:0

Болгарія - Люксембург 4:3

Швеція - Нідерланди 1:1

Група B

6 вересня 2016

Андорра - Латвія 0:1

Швейцарія - Португалія 2:0

Фарерські острови - Угорщина 0:0

Група C

4 вересня 2016

Сан-Марино - Азербайджан 0:1

Чехія - Північна Ірландія 0:0

Норвегія - Німеччина 0:3

Група D

5 вересня 2016

Грузія - Австрія 1:2

Сербія - Ірландія 2:2

Уельс - Молдова 4:0

Група E

4 вересня 2016

Данія - Вірменія 1:0

Казахстан - Польща 2:2

Румунія - Чорногорія 1:1

Група F

4 вересня 2016

Литва - Словенія 2:2

Словаччина - Англія 0:1

Мальта - Шотландія 1:5

Група G

5 вересня 2016

Іспанія - Ліхтенштейн 8:0

Ізраїль - Італія 1:3

6 вересня 2016

Албанія - Македонія 2:1

Група H

6 вересня 2016

Боснія і Герцеговина - Естонія 5:0

Кіпр - Бельгія 0:3

Гібралтар - Греція 1:4

Група I

5 вересня 2016

Хорватія - Туреччина 1:1

Україна - Ісландія 1:1

Фінляндія - Косово 1:1


6 тур

9 червня 2017

Група А

Білорусь - Болгарія 21:45

Нідерланди - Люксембург 21:45

Швеція - Франція 21:45

Група B

Андорра - Угорщина 21:45

Латвія - Португалія 21:45

Фарерські острови - Швейцарія 21:45

Група H

Боснія і Герцеговина - Греція 21:45

Естонія - Бельгія 21:45

Гібралтар - Кіпр 21:45

10 червня 2017

Група C

Азербайджан - Північна Ірландія 19:00

Німеччина - Сан-Марино 21:45

Норвегія - Чехія 21:45

Група E

Казахстан - Данія 19:00

Чорногорія - Вірменія 21:45

Польща - Румунія 21:45

Група F

Шотландія - Англія 19:00

Словенія - Мальта 19:00

Литва - Словаччина 21:45

11 червня 2017

Група D

Молдова - Грузія 19:00

Ірландія - Австрія 19:00

Сербія - Уельс 21:45

Група G

Македонія - Іспанія 21:45

Італія - ​​Ліхтенштейн 21:45

Ізраїль - Албанія 21:45

Група I

Фінляндія - Україна 19:00

Ісландія - Хорватія 21:45

Косово - Туреччина 21:45


7 тур

31 серпня 2017

Група A

Болгарія - Швеція 21:45

Франція - Нідерланди 21:45

Люксембург - Білорусь 21:45

Група B

Угорщина - Латвія 21:45

Швейцарія - Андорра 21:45

Португалія - ​​Фарерські острови 21:45

Група H

Греція - Естонія 21:45

Кіпр - Боснія і Герцеговина 21:45

Бельгія - Гібралтар 21:45

1 вересня 2017

Група C

Чехія - Німеччина 21:45

Норвегія - Азербайджан 21:45

Сан-Марино - Північна Ірландія 21:45

Група E

Казахстан - Чорногорія 19:00

Данія - Польща 21:45

Румунія - Вірменія 21:45

Група F

Литва - Шотландія 21:45

Мальта - Англія 21:45

Словаччина - Словенія 21:45

2 вересня 2017

Група D

Грузія - Ірландія 19:00

Сербія - Молдова 19:00

Уельс - Австрія 21:45

Група G

Албанія - Ліхтенштейн 19:00

Іспанія - Італія 21:45

Ізраїль - Македонія 21:45

Група I

Фінляндія - Ісландія 19:00

Україна - Туреччина 21:45

Хорватія - Косово 21:45


8 тур

3 вересня 2017

Група A

Білорусь - Швеція 19:00

Нідерланди - Болгарія 19:00

Франція - Люксембург 21:45

Група B

Фарерські острови - Андорра 19:00

Угорщина - Португалія 21:45

Латвія - Швейцарія 21:45

Група H

Естонія - Кіпр 19:00

Греція - Бельгія 21:45

Гібралтар - Боснія і Герцеговина 21:45

4 вересня 2017

Група C

Азербайджан - Сан-Марино 19:00

Німеччина - Норвегія 21:45

Північна Ірландія - Чехія 21:45

Група E

Вірменія - Данія 19:00

Чорногорія - Румунія 21:45

Польща - Казахстан 21:45

Група F

Англія - ​​Словаччина 21:45

Шотландія - Мальта 21:45

Словенія - Литва 21:45

5 вересня 2017

Група D

Австрія - Грузія 21:45

Ірландія - Сербія 21:45

Молдова - Уельс 21:45

Група G

Македонія - Албанія 21:45

Ліхтенштейн - Іспанія 21:45

Італія - ​​Ізраїль 21:45

Група I

Ісландія - Україна 21:45

Туреччина - Хорватія 21:45

Косово - Фінляндія 21:45


9 тур

5 жовтня 2017

Група C

Азербайджан - Чехія 19:00

Північна Ірландія - Німеччина 21:45

Сан-Марино - Норвегія 21:45

Група E

Вірменія - Польща 19:00

Чорногорія - Данія 21:45

Румунія - Казахстан 21:45

Група F

Англія - ​​Словенія 21:45

Мальта - Литва 21:45

Шотландія - Словаччина 21:45

6 жовтня 2017

Група D

Грузія - Уельс 19:00

Австрія - Сербія 21:45

Ірландія - Молдова 21:45

Група G

Італія - ​​Македонія 21:45

Іспанія - Албанія 21:45

Ліхтенштейн - Ізраїль 21:45

Група I

Косово - Україна 21:45

Хорватія - Фінляндія 21:45

Туреччина - Ісландія 21:45

7 жовтня 2017

Група A

Швеція - Люксембург 19:00

Білорусь - Нідерланди 21:45

Болгарія - Франція 21:45

Група B

Фарерські острови - Латвія 19:00

Андорра - Португалія 21:45

Швейцарія - Угорщина 21:45

Група H

Боснія і Герцеговина - Бельгія 19:00

Гібралтар - Естонія 19:00

Кіпр - Греція 21:45


10 тур

8 жовтня 2017

Група C

Чехія - Сан-Марино 21:45

Німеччина - Азербайджан 21:45

Норвегія - Північна Ірландія 21:45

Група E

Данія - Румунія 19:00

Казахстан - Вірменія 19:00

Польща - Чорногорія 19:00

Група F

Литва - Англія 19:00

Словаччина - Мальта 19:00

Словенія - Шотландія 19:00

9 жовтня 2017

Група D

Молдова - Австрія 21:45

Сербія - Грузія 21:45

Уельс - Ірландія 21:45

Група G

Албанія - Італія 21:45

Македонія - Ліхтенштейн 21:45

Ізраїль - Іспанія 21:45

Група I

Україна - Хорватія 21:45

Фінляндія - Туреччина 21:45

Ісландія - Косово 21:45

10 жовтня 2017

Група A

Франція - Білорусь 21:45

Люксембург - Болгарія 21:45

Нідерланди - Швеція 21:45

Група B

Латвія - Андорра 21:45

Португалія - ​​Швейцарія 21:45

Угорщина - Фарерські острови 21:45

Група H

Естонія - Боснія і Герцеговина 21:45

Бельгія - Кіпр 21:45

Греція - Гібралтар 21:45