Кримське золото скіфів може залишитися в Нідерландах

поділитись

0

430

Вся історія з поверненням експозиції на півострів носить політичний характер і пов'язана з такими подіями, як "референдум" в Криму і крах Boeing на Донбасі

Нідерланди, через суперечки навколо територіальної приналежності Криму, можуть залишити золото скіфів у себе.

Про це повідомив директор Центрального музею Тавриди Андрій Малигін, передає РБК.

За його словами, вся історія з поверненням експозиції на півострів носить політичний характер і пов'язана з такими подіями, як "референдум" в Криму і крах Boeing на Донбасі.

В тому, що золото скіфів повинно повернутися до Криму, за словами директора музею, не сумніваються ні в Україні, ні в Нідерландах.

"Але українська сторона наполягає на тому, що це має статися потім, коли Україна відновить суверенітет над Кримом. У яку сторону тут схилиться голландський суд, сказати досить складно, це багато в чому залежить від загального клімату, в цілому від ставлення в Євросоюзу до тих змін, які відбулися в житті Криму", - вважає Малигін.

За його словами, якщо деескалація в цьому напрямку відбудеться, і в Європі почнуть реалістичніше дивитися на ці речі, то шанси зростають.

Читайте також: Путін назвав Херсонес "культурною спадщиною Росії"

"Якщо така непримиренна позиція буде панувати, то ці шанси зменшуються. Мені важко коментувати рішення голландського суду, яке ще не прийняте, можливо, що голландці, через суперечки навколо Криму, залишать цю колекцію у себе", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що унікальні експонати кримських музеїв будуть зберігатися в Нідерландах до тих пір, поки не вирішиться майновий спір, що розгорівся між Росією і Україною з приводу того, куди повернуться ці артефакти.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
22.11.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Вибір редакції, Попкорн
22.11.2017
Жінки можуть все. Ось вам яскравий приклад
0
0
14:56 22.11.2017
Російська армія випробовує нову зброю на Донбасі
0
0
14:51 22.11.2017
Студентів змусять сидіти вдома: що відбувається
0
0
14:04 22.11.2017
Тимчасово окуповані території дають все більше приводів для занепокоєння
0
0
13:44 22.11.2017