Донеччани влаштували мильний флеш-моб в центрі Києва (фото)

поділитись

0

332

Захід приурочили до Дня Незалежності

[gallery]

На пішохідному мосту на Труханів острів у Києві переселенці з Донбасу зібралися на запуск мільйона мильних бульбашок.

Захід приурочили до Дня Незалежності.

Протягом п'яти довоєнних років традиція запуску в небо мильних бульбашок зберігалася в Донецьку, коли сотні донеччан збиралися на флешмоб "Мильна казка" на пішохідному мосту в парку ім. Щербакова, розповіли виданню vgolos в правозахисній організації "Донбас SOS".

"Тільки у нас ця акція проходила на День захисту дітей 1 червня. Останній раз проводили її за рік до війни. Тоді весь міст, що не менше, ніж цей міст у Києві, був заповнений людьми ", - розповіла переселенка Катерина Жемчужникова.

Читайте також: Діти-переселенці створили на Майдані "Омріяну Україну" (фото)

Акція в Києві зібрала не так багато людей, як це бувало в Донецьку. Частково це через те, що багато переселенці ще не соціалізувалися і досі уникають великих скупчень людей.

"Хоча акція, в першу чергу, організована саме для переселенців, точніше для їхніх дітей, які відчувають депресивні настрої батьків. Це спроба відвернути хоча б на час від важких думок. Тому ми хочемо дітей з батьками витягнути на вулиці і хоч якось розважити. А бульбашка - це символ гарного настрою, символ дитинства, а також нагадування про Донецьк ", - розповів координатор" Донбас SOS "Олександр Горбатко.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

В Україні знайшли довгожительку-рекордсменку
0
0
07:16 26.03.2017
Українцям не слід сподіватися, що зміна кремлівського режиму та повернення окупованих територій одразу вирішить всі проблеми в країні
0
0
06:43 26.03.2017
В Україні зинились показники видобутку нафти та вугілля.
1
0
06:32 26.03.2017
Як правило, день ми починаємо з кухля підбадьорливого кави. Ароматний напій допомагає прокинутися, додає життєвої енергії та бадьорості. Багато дотримуються стереотипу, якщо ранок почався не з кави - це ранок автоматично стає невдалим.
0
3220
06:10 26.03.2017