Сьогодні в Одесі на Потьомкінських сходах відбудеться безкоштовний концерт піаністки зі світовим ім'ям Хатії Буніатішвілі.

Як повідомляє Gazeta.ua, вона дасть благодійний концерт на підтримку українських військовослужбовців, які отримали поранення в зоні АТО.

"Перша піаністка світу приїжджає в Одесу. Охочі зможуть переказати добровільні пожертвування на спеціально відкритий рахунок", - повідомили в прес-службі Одеської ОДА.

У прес-службі пояснили, що вхід на концерт буде вільний.

Хатія Буніатішвілі - лауреат премії Borletti-Buitoni Trust Award, в 2012 році удостоєна звання найкращого новачка року в Echo Klassik Awards. Буніатішвілі вільно говорить п`ятьма мовами, тепер живе в Парижі.

Популярні новини зараз
У Канаді почали шукати ухилянтів: українці отримують листи Нові суми у рахунках: українцям перерахують вартість доставки газу Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять За борги розрахуєтесь квартирою: кого торкнеться новий механізм стягнень
Показати ще

Читайте також: На кінофестивалі в Ізраїлі покажуть фільми Сенцова и Параджанова

Нагадаємо, що зараз в Києві проходить "Гогольфест", на якому багато культурних подій присвячені темі війни та миру.