Справа Геннадія Корбана викликала резонанс не тільки у політичному, а і в культурному середовищі.

Своє ставлення до затримки та суду лідера всеукраїнського об'єднання "Укроп" висловила відома російська акторка Лія Ахеджакова у своєму акаунті у Twitter.

Вона розказала, що не розуміє нічого в цій справі, адже вважає Корбана патріотом вільної України. Культурний діяч не розуміє, як в Україні можуть переслідувати людей, які сприяли зупинці російської агресії на сході країни.

"Він же гідна людина. За що його", - пише акторка.

Сьогодні відбулось перше судове засідання у справі Геннадія Корбана. Його звинувачують у розкраданні коштів фонду, який він заснував для підтримки бійців АТО на Донбасі.

Популярні новини зараз
Чому школярі відмовляються говорити українською мовою Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Показати ще

Читайте також: На кінофестивалі у Південній Кореї закликали звільнити Олега Сенцова

Нагадаємо, що Лія Ахеджакова з перших днів російської агресії засудила дії президента Володимира Путіна щодо України.

Вона не визнала незаконну агресію півострова Крим, також вона наголошує, що російські політики говорять населенню неправду про ситуацію на Донбасі.