Служба безпеки України заборонила російському співаку Сергію Пєнкіну проводити концерти в українських містах. Про це повідомляють українські ЗМІ.

Наразі немає офіційної інформації від правоохоронців, але відомо, що концертні сайти та агентства скасовують продаж квитків та повідомляють покупців про скасування заходів.

Раніше харківське представництво "Свободи" закликало співака визнати, що його рідна Росія є агресором. Пєнкін відмовився робити подібні публічні заяви.

Зазначимо, що концерти росіянина мали відбутися 12-16 грудня у чотирьох містах України. Продаж квитків, а також рекламні афіші побачили мешканці Києва, Харкова, Одеси та Дніпропетровська.

Читайте також: Український варіант поеми "Руслан і Людмила" презентували у Києві (фото)

Популярні новини зараз
За поповнення власної картки заплатите "зверху": на кого накине око податкова Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
Показати ще

Наприкінці літа в Україні скасували концерт ще одного співака з Росії. Стаса П'єху не пустили до Одеси.

Сергій Пєнкін вражає росіян своїм голосом. Він є виконавцем та автором таких пісень: "Розовый сад", "Молитва", "Сверчок", "Ноктюрн" та "Вспомни".